Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Лікування каналів зуба

Лікування каналів зуба (ендодонтія) – це вид стоматологічного лікування, яке може знадобитися внаслідок запущеної стадії карієсу або запального процесу. Щоб уникнути таких ускладнень, стоматологи рекомендують раз на півроку проходити профілактичні огляди – коли будь-яку проблему можна виявити на ранній стадії; проводити професійну чистку зубів і своєчасно реагувати на будь-який дискомфорт і больові відчуття в порожнині рота.

Коли потрібне лікування каналів зубів

Кожен зуб має складну внутрішню будову. Нервові закінчення та кровоносні судини – розташовані в спеціальному просторі, що називається пульпа. Якщо до цієї області проникають бактерії (наприклад, із каріозної порожнини), то починається сильне запалення з подальшим набряком тканин і здавлюванням нерву (пульпіт). Такі ситуації супроводжуються гострими больовими відчуттями. А стоматологу – знадобиться провести ювелірну роботу, щоб повернути зуб до здорового стану.

Процедура лікування каналів зуба (ендодонтія)

  • спочатку лікар робить рентген-знімок, аби побачити всі канали зуба;
  • обов’язково проводиться ефективне знеболювання;
  • лікар відкриває канали та виконує очищення за допомогою спеціальних розчинів і механічних засобів; за показаннями може застосовуватися апарат HealOzone для стерилізації каналів за допомогою озону;
  • верхівка кореня та найбільш мікроскопічні відгалуження – запечатуються за допомогою спеціальних рідкотекучих термопластичних матеріалів;
  • стоматолог відновлює коронку зуба.

Лікування каналів зуба у клініках Аванто

У клініках «Аванто» в процесі лікування каналів зуба застосовується операційний мікроскоп. Таким чином, лікар бачить усі найдрібніші елементи, та нівелюється ризик лікарських помилок. Також пацієнт може спостерігати за процесом лікування на моніторі. Такий підхід не лише забезпечує найбільш ефективне лікування, але й підвищує довіру до стоматолога. Після проведених процедур відновлюється функція зуба та зберігається його зовнішній вигляд.

ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ
Пломбування одного каналу
1700-2200 грн
Перепломбування одного каналу
2800-3200 грн
Застосування мікроскопа
600-1100 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.