Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Озонотерапія зубів

Озонотерапія зубів – це одна з найефективніших методик сучасної стоматології. За допомогою цього методу лікування можна усунути запальні процеси у тканинах ротової порожнини. Відомо, що запальний процес на ранній стадії призводить до недостатності кисню в ураженій ділянці, що сприяє розвитку патогенної мікрофлори та подальших ускладнень. Завдяки дії озону об’єм кисню в плазмі зростає, покращуються обмінні процеси та відновлення тканин. Озонотерапія має чудові антибактеріальні, противірусні та протизапальні властивості, а також покращує місцевий імунітет.

Показання до застосування озонотерапії зубів

  • у випадках грибкового та інфекційного ураження тканин ротової порожнини, в тому числі – стоматитах та виразках вірусного походження (наприклад, герпетичних);
  • у період лікування захворювань пародонту (тканин, що оточують зуб);
  • для пониження гіперчутливості зубів;
  • у процесі лікування початкового карієсу (на стадії плями);
  • під час прорізування зубів мудрості;
  • під час лікування кореневих каналів, пульпіту та інших гострих станів.

Переваги озонотерапії зубів

Безпосередньо апарат HealOzone уперше був представлений на виставці IDS у 2003 році. Застосування цього приладу дозволило здійснити інноваційний метод терапії фісурного та пришийкового карієсу, що має особливе значення в дитячій стоматології, оскільки дає змогу уникнути знайомства з бормашиною в ранньому віці. Сьогодні озонотерапія зубів – ефективна в ендодонтичному лікуванні, тому що дозволяє провести повну дезінфекцію кореневого каналу після його обробки, значно скорочуючи час лікування та ризик ускладнень.

Озонотерапія зубів у клініках Аванто

У клініках «Аванто» озонотерапія зубів проводиться з застосуванням апарату HealOzone. Газоподібний озон подається під помірним тиском у вигляді струменя, спрямованого на уражену ділянку. Таким чином, каріозна порожнина або ясна з запаленням – стають стерильними, адже знищується до 99,9% хвороботворних бактерій. Така процедура триває не більше 20 секунд на один зуб. Подача озону являється герметичною та безпечною, а безпосередньо процедура – безболісна та проводиться в комфортних умовах для пацієнта.

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА
Озонотерапія
550-1500 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.