Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів – це не лише відновлення зовнішнього вигляду зуба, але й збереження його функції. Завдяки можливостям сучасної стоматології, сьогодні можна усунути такі дефекти, як тріщини, сколи та проміжки між зубами, зміни кольору емалі (плями та потемніння) або скорегувати непривабливу форму. Перш ніж почати процес реставрації зубів, виконується комплексна діагностика та у разі потреби проводиться лікування карієсу, захворювань ясен і усунення інших стоматологічних проблем.

Види художньої реставрації зубів

Існує пряма та непряма художня реставрація зубів. У першому випадку проводиться пряма робота з поверхнею зубів: шліфування, нарощування, корекція та інші процедури. Завдяки комплексній терапії та естетичному відновленню зубів зберігається природній зовнішній вигляд без втрати функції. Тобто зуби стають не лише гарними, але й здоровими.

Пряма реставрація зубів передбачає використання вінірів і вкладок – надзвичайно тонких керамічних пластинок, які покривають поверхню зуба, усуваючи всі недоліки. Колір і розмір вінірів підбирається в кожному випадку індивідуально відповідно до побажань клієнта. У клініках «Аванто» вже застосовують і ультраніри, або ультратонкі вініри, виготовлені з німецької склокераміки E.max.

Реставрація зубів для омолодження

Не менш актуальним напрямком являється і художнє омолодження усмішки. Омолоджувальний anti-age ефект досягається завдяки подовженню лінії передніх зубів або, наприклад, закривають затемнений простір між зубами та яснами, відновлюють затерті кутики. Корекція зубів у такому випадку відбувається лише з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, будови та стану щелепно-лицевої області та інших даних діагностики.

РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ
Фотополімерна пломба, реставрація
1800-3700 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.