Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Пломбування зубів

Пломбування зубів – це різновид стоматологічного лікування, спрямованого на відновлення форми та функції зуба, пошкодженого карієсом. Розвиткові карієсу можна запобігати на ранніх стадіях як у дорослих, так і в малюків. Для цього застосовуються сучасні методики профілактики та лікування без бормашини (наприклад, озонотерапія). Але якщо карієс не було виявлено та вилікувано вчасно, бактерії починають пошкоджувати емаль, і потрібно виконати пломбування зубів для ізоляції чутливих тканин, і щоб уникнути подальших ускладнень. Пломба відновлює функцію пошкодженого зуба та має міцність і структуру, подібні до характеристик природних тканин зубів.

Підготовка до пломбування зубів

Спочатку проводиться рентген-діагностика: це може бути прицільний або панорамний знімок зубів. Проаналізувавши отримані дані, лікар планує подальше лікування. Пломбування зубів проводиться з місцевим знеболюванням та в комфортних умовах для пацієнта. Перед візитом до лікаря рекомендується легкий прийом їжі, адже небажано проводити анестезію натщесерце.

Рекомендації після пломбування зубів

Після пломбування зубів важливо дотримуватися декількох простих порад:

  • протягом години після процедури не рекомендується вживати їжу;
  • протягом доби краще втриматися від напоїв і продуктів із яскравим забарвленням (буряк, кава, сік, червоне вино, чай);
  • якщо відчувається дискомфорт – високий або гострий край пломби, прикушування щік, підвищена чутливість зуба – потрібно повторно звернутися до стоматолога для додаткової корекції пломби.

Пломбування зубів у клініках Аванто

У клініках «Аванто» застосовуються лише якісні та надійні матеріали для пломб провідних світових виробників, у тому числі – на основі високоміцного Ормокера (органічно модифікована кераміка) з покращеною формулою. Ми застосовуємо ефективне знеболення, щоб процедура пломбування не супроводжувалася дискомфортом і больовими відчуттями. На всі види пломб клініки «Аванто» надають гарантію 1 рік.

РЕСТАВРАЦІЯ ЗУБІВ
Фотополімерна пломба, реставрація
1800-3700 грн
Склоіномерна пломба
1200 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.