Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Терапія

Стоматологическая терапия - Озонотерапия
Озонотерапія зубів

Терапевтична стоматологія передбачає широкий спектр можливостей для збереження здоров’я зубів і гарної усмішки. Озонотерапія відрізняється прекрасними антибактеріальними, противірусними та протизапальними властивостями, тому являється однією з найбільш ефективних методик стоматологічного лікування. Газоподібний озон знищує до 99.9% бактерій, усуваючи осередки запалень у тканинах ротової порожнини, тому така методика ефективна під час лікування карієсу на початковій стадії без бормашини, у процесі лікування каналів зуба, під час прорізування зубів мудрості та в комплексній терапії пародонтиту.

Пломбування зубів

Пломбування зубів являється традиційним методом лікування карієсу, коли починається руйнування емалі зубів. У клініках «Аванто» застосовуються лише якісні та надійні матеріали для пломб провідних світових виробників, зокрема – на основі високоміцного Ормокера (органічно модифікована кераміка) с покращеною формулою. Ми проводимо ефективне знеболювання, аби процедура пломбування не супроводжувалася дискомфортом та больовими відчуттями.

Терапия - Пломбирование зубов
Терапия - Художественная реставрация зубов
Художня реставрація зубів

Художня реставрація зубів означає не лише відновлення зовнішнього вигляду зуба, але і його функції. Сучасна терапевтична стоматологія дає змогу виправити такі недоліки як тріщини, сколи та проміжки між зубами, зміни кольору емалі (плями, потемніння) або непривабливу форму. Установка вінірів або anti-age протезування виконуються лише після проведення комплексної діагностики та необхідної стоматологічної терапії (лікування карієсу, запалення ясен та інших захворювань).

Лікування каналів зуба

Терапевтична стоматологія передбачає лікування каналів зуба, що може знадобитися внаслідок запущеної стадії карієсу або запального процесу – коли бактерії проникають до внутрішньої будови зуба. У клініках «Аванто» в процесі лікування каналів зуба застосовується операційний мікроскоп. Таким чином, лікар бачить усі найдрібніші елементи, та нівелюється ризик лікарських помилок. У той час як пацієнт може спостерігати за процесом лікування на моніторі.

Терапия - Лечение каналов
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.