fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Лазерне відбілювання зубів

Лазерне відбілювання зубів – це популярний напрямок у сучасній стоматології. Нерідко природний відтінок зубів являється недостатньо привабливим (наприклад, зуби можуть бути жовтуватими), що впливає на красу посмішки та відчуття комфорту. Сьогодні ця процедура проводиться за допомогою сучасного обладнання, що не травмує емаль і дає змогу досягти бажаного результату.

Процедура лазерного відбілювання зубів

Спочатку потрібно провести огляд ротової порожнини та комплексну діагностику. Обов’язково потрібно виконати професійну чистку зубів, щоб видалити зубний камінь та м’який наліт. Для освітлення емалі на поверхню кожного зуба наносять спеціальний гель із пероксидом карбаміду, який активують за допомогою лазерного променя протягом 30 секунд. Лазер діє точково, тому відсутній ризик пошкодження м’яких тканин, і емаль зубів не перегрівається в процесі відбілювання. Зазвичай, достатньо однієї процедури, аби досягти бажаного результату. У клініках «Аванто» застосовуються ефективні та безпечні матеріали провідних світових виробників.

Лазерне відбілювання зубів не можна проводити за наявності карієсу, тріщин емалі, запалень або кровоточивості ясен.

Лазерне відбілювання зубів у Києві, Центр, Печерськ, Поділ

Переваги лазерного відбілювання зубів

Як зберегти результат лазерного відбілювання зубів?

Результат лазерного відбілювання зубів зберігається надовго за умови дотримання рекомендацій стоматолога. Наприклад, протягом 3-4 днів після процедури потрібно дотримуватися спеціальної дієти: не варто вживати шоколад та напої із яскравим забарвленням (каву, чай, червоне вино, соки).також не рекомендується палити. А для щоденної гігієни порожнини рота доктор порекомендує делікатні очищувальні засоби, м’яку зубну щітку та спеціальні ополіскувачі.

ВІДБІЛЮВАННЯ ЗУБІВ
Лазерне відбілювання зубів
3400-4600 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.