Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Лазерне відбілювання зубів

Лазерне відбілювання зубів – це популярний напрямок у сучасній стоматології. Нерідко природний відтінок зубів являється недостатньо привабливим (наприклад, зуби можуть бути жовтуватими), що впливає на красу посмішки та відчуття комфорту. Сьогодні ця процедура проводиться за допомогою сучасного обладнання, що не травмує емаль і дає змогу досягнути бажаного результату.

Процедура лазерного відбілювання зубів

Спочатку потрібно провести огляд ротової порожнини та комплексну діагностику. Обов’язково потрібно виконати професійну чистку зубів, щоб видалити зубний камінь та м’який наліт. Для освітлення емалі на поверхню кожного зуба наносять спеціальний гель із пероксидом карбаміду, який активують за допомогою лазерного променя протягом 30 секунд. Лазер діє точково, тому відсутній ризик пошкодження м’яких тканин, і емаль зубів не перегрівається в процесі відбілювання. Зазвичай, достатньо однієї процедури, аби досягнути бажаного результату. У клініках «Аванто» застосовуються ефективні та безпечні матеріали провідних світових виробників.

Лазерне відбілювання зубів неможна проводити за наявності карієсу, тріщин емалі, запалень або кровоточивості ясен.

Лазерное отбеливание зубов в Киеве Печерск Подол

Переваги лазерного відбілювання зубів

  • можна освітлити зуби на 6 тонів і більше;
  • це – бережна процедура: технологія активації гелю лазером не травмує емаль, і під час проведення відбілювання відсутній біль;
  • під час одного візиту до клініки відбувається освітлення зубів уже на декілька тонів.

Як зберегти результат лазерного відбілювання зубів?

Результат лазерного відбілювання зубів зберігається надовго за умови дотримання рекомендацій стоматолога. Наприклад, протягом 3-4 днів після процедури потрібно дотримуватися спеціальної дієти: не варто вживати шоколад та напої із яскравим забарвленням (каву, чай, червоне вино, соки).також не рекомендується палити. А для щоденної гігієни порожнини рота доктор порекомендує делікатні очищувальні засоби, м’яку зубну щітку та спеціальні ополіскувачі.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.