Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Відбілювання зубів

Відбілювання зубів Magic Smile

Система Magic Smile являється найбільш бережною та безпечною методикою відбілювання зубів. Застосування відбілювального гелю на основі пероксид карбаміду та спеціальної LED лампи забезпечує максимальний ефект відбілювання без шкоди для емалі зубів та слизової оболонки ротової порожнини. Процедура являється повністю безболісною, а ефект відбілювання зберігається від 6 місяців до двох років.

Лазерне відбілювання зубів

Лазерне відбілювання зубів являється популярною методикою в сучасній стоматології та дає змогу скорегувати відтінок зубів до бажаного. Сьогодні ця процедура – безболісна та проводиться за допомогою сучасного обладнання, що не травмує емаль. Протягом одного візиту до клініки відбувається освітлення зубів уже на декілька тонів. Професійна гігієна порожнини рота та дотримання всіх рекомендацій стоматолога – запорука збереження результату та гарної усмішки.

Домашнє відбілювання зубів

Домашнє відбілювання зубів являється ефективною методикою підтримання ефекту клінічного відбілювання. Сьогодні існує багато різноманітних відбілювальних гелів, системи бережного відбілювання Magic Smile та Opalescence, відбілюючі стрічки та спеціальні капи. Безпечне та ефективне застосування тієї чи іншої методики домашнього відбілювання – можливе лише за рекомендацією стоматолога.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.