Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Видалення зубів

Видалення зубів – це різновид хірургічних втручань у стоматології. Мета стоматологічного лікування – це збереження здоров’я зубів. Але, на жаль, іноді не вдається відновити пошкоджений зуб, і тоді його потрібно видаляти, щоб запобігати подальшим ускладненням та повернути пацієнта до комфортного способу життя. Після видалення зубів можна виконати протезування, щоб відновити естетику усмішки та повноцінну функцію жувального та мовленнєвого апарату.

Показання до видалення зубів

 • якщо коронка зуба дуже пошкоджена та не підлягає відновленню;
 • у випадку вираженої рухливості зубів;
 • за наявності тріщин та перелому кореня зуба;
 • у випадку неправильного прорізування зубів мудрості;
 • якщо зуб мудрості росте неправильно, руйнуючи сусідній зуб;
 • у випадку запальних процесів у корені зуба, які не підлягають лікуванню;
 • у випадку вирівнювання зубів – за рекомендацією лікаря-ортодонта.

Особливості видалення зубів

Процедура видалення зубів триває до 20-ти хвилин, але в складних випадках може займати до 40-ка хвилин (коли зуб розташований горизонтально або в косому положенні, або прихований під яснами). Завдяки ефективному знеболюванню видалення зубів проводиться в комфортних умовах для пацієнтів – без болю та переживань. У разі потреби цю процедуру можна провести уві сні. Після видалення зуба починається процес загоєння лунки. За умови дотримання рекомендацій стоматолога щодо гігієни порожнини рота протягом цього періоду, вже через 1,5 – 2,5 тижні процес загоєння успішно завершиться. Сучасна методика плазмотерапії значно прискорює цей процес та застосовується під час лікування альвеоліту – якщо в лунці виникає запальний процес.

Етапи видалення зубів

 • у процесі комплексної діагностики доктор ознайомлюється з історією хвороби, з’ясовує наявність алергічних реакцій, проводить повний огляд ротової порожнини та рентген-діагностику;
 • за допомогою комп’ютерної анестезії STA (Single Tooth Anesthesia System) здійснюється ефективне знеболення;
 • безпосередньо видалення зуба проводиться з застосуванням бережних методів – без пошкодження слизової оболонки та тканин, що оточують зуб;
 • через 7-10 днів після видалення проводиться огляд та зняття швів.
ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Операція з видалення одного зуба
1400-3500 грн
Складне видалення одного зуба
3500 грн
Видалення ретинованого зуба
6000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.