Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Синус-ліфтинг

Синус-ліфтинг – це процедура, яка може бути необхідною під час імплантації зубів у верхній щелепі. Як відомо, верхня щелепа розташована під гайморовою пазухою. Якщо об’єму кісткової тканини для імплантації недостатньо, кістку потрібно нарощувати. Для цього лікар піднімає дно гайморової пазухи та у простір, що утворився, вводить спеціальний кістковий матеріал. Потрібно декілька місяців, щоб на цьому місці сформувалась нова кістка потрібної товщини, та лікар міг виконати імплантацію.

Процедура синус-ліфтингу проводиться в умовах ефективного знеболювання або, за бажанням пацієнта – під час медикаментозного сну.

Показання до проведення синус-ліфтингу

  • у випадку атрофії кістки в тканині після процедури видалення зуба (якщо зуб відсутній, відсутнє навантаження на кістку та вона поступово спадає);
  • за недостатності товщини кістки у зв’язку зі специфікою анатомічної будови;
  • у випадку вікових змін (протягом років гайморові пазухи збільшуються, а кістка стає тонкою та не в змозі утримувати імплантати).

Види синус-ліфтингу

  • закритий синус-ліфтинг – це найменш травматичний метод: процедура триває близько 10-15-ти хвилин та проводиться у нескладних клінічних випадках, коли товщина кістки не менш як 7 мм, а для операції роблять маленький отвір у яснах;
  • відкритий синус-ліфтинг триває близько години та необхідний, коли товщина кістки – менше 7 мм: у стінці гайморової пазухи висвердлюють отвір, через нього лікар відсовує низ гайморової пазухи, та отриманий отвір заповнюється штучною або натуральною кістковою тканиною, а через 4-6 місяців формується власна кістка.

Особливості синус-ліфтингу

  • після проведення процедури у пацієнта на обличчі може з’явитися набряк, який зникне протягом кількох днів;
  • протягом 3-4 тижнів після операції пацієнту потрібно дотримуватися всіх рекомендацій хірурга, щоб уникнути ускладнень.
ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Синус-ліфтинг відкритий
12650-27500 грн
Синус-ліфтинг закритий
4950 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.