Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Периімплантит

Периімплантит – це захворювання кісткової тканини, що оточує імплантат. Відбувається спад кісткової тканини навколо шийки імплантату, та виникає ризик відторгнення дентального імплантату.

Причини периімплантиту

Однією з основних причин розвитку периімплантиту являється погана гігієна порожнини рота. Дуже часто по завершенні лікування (установки імплантату та протезування) пацієнти ігнорують рекомендації лікаря проходити регулярні профілактичні огляди та професійну гігієну мінімум 2 рази на рік. Щільний наліт (або бляшки) можуть накопичуватися у під’ясенній області коронок, що встановлені на імплантат – у результаті запущеного процесу розвивається інфекція, та починаються запальні процеси. Конструкція імплантатів така, що зубний наліт і камінь можуть утворюватися навіть швидше, ніж навколо «живих» зубів. Якщо пацієнт не приділяє цьому належної уваги, інфекція проникає глибше, заражаючи тканини, що оточують імплантат, у результаті чого, втрачаючи опору, він може відторгнутися.

Ще однією причиною периімплантиту являється застосування низкоякісних імплантаційних систем: низька якість титану та неправильний дизайн імплантату в таких системах. Важливо впевнитися, що клініка користується сертифікованим продуктом із клінічно підтвердженими результатами.

Розвиток периімплантиту також може бути обумовлений

Симптоми периімплантиту

Лікування периімплантиту – перший етап

Лікування периімплантиту, зазвичай, проводиться в два етапи та передбачує ліквідацію ясенного запалення та хірургічну обробку осередку запалення. На першому етапі лікування можуть бути виконані наступні процедури:

Лікування периімплантиту – другий етап

Прогнозування та профілактика периімплантиту

Периімплантит може призвести до відторгнення імплантату і, як наслідок, до тривалого та дороговартісного відновлювального лікування. Тому пацієнт повинен уважно поставитися до вибору клініки, де проводяться такі операції, а також – дотримуватися рекомендацій лікаря щодо догляду за імплантатами.

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» попереджують розвиток периімплантиту завдяки:

Такі пацієнти завжди знаходяться під наглядом та повинні своєчасно проходити профілактичні огляди та процедури професійної гігієни мінімум 2 рази на рік.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.