Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Імплантація зубів

Імплантація зубів – це різновид стоматологічного лікування, спрямованого на відновлення втрачених зубів. Можливості сучасної стоматології дають змогу повернути повноцінний спосіб життя після втрати зубів. Одним із найбільш ефективних методів у цьому напрямку являється імплантація зубів. Ви знову зможете посміхатися не соромлячись та не відчуваючи дискомфорту, що виникає під час користування протезами. Ця процедура проводиться з застосуванням ефективного знеболювання або медикаментозного сну під ретельним контролем фахівців на кожному етапі лікування.

Переваги імплантації зубів

 • встановлення одного імплантату займає близько 20-30 хвилин;
 • світова статистика та досвід наших лікарів підтверджують, що імплантати приживаються у 99,3% випадків за умови повного дотримання рекомендацій лікаря;
 • імплантація зубів коштує дорожче, аніж традиційне протезування, але цей метод – значно надійніший та кращий, оскільки не травмуються здорові зуби та слизова ясен, як під час використання протезів; знімні та незнімні протези служать від 5 до 10 років, у той час як імплантація виконується лише один раз і на все життя.

Процедура імплантації зубів

 • спочатку проводиться комплексна діагностика: комп’ютерна томографія щелеп, усі необхідні аналізи та обстеження;
 • на етапі підготовки та планування імплантації проводиться оздоровлення порожнини рота (усунення осередків карієсу та запалень, лікування проблемних зубів);
 • плануванням імплантації займаються декілька спеціалістів – хірург-ортопед і зубний технік уважно вивчають дані діагностики, планують лікування та прогнозують кінцевий результат;
 • безпосередньо операція відбувається в комфортних умовах для пацієнта та безболісно завдяки ефективній анестезії;
 • період приживлення імплантатів на нижній щелепі складає 2-4 місяці, на верхній – до 6 місяців (ці показники – індивідуальні, оскільки обумовлені будовою кісткової тканини);
 • після приживлення на імплантат встановлюється формувач ясен (спеціальний ковпачок), який формує ясна таким чином, щоб вони гарно облягали коронку майбутнього зуба. Через 2 тижні лікар-ортопед встановлює спеціальну стійку (абатмент), на якій фіксується коронка.

На період приживлення імплантатів для пацієнта виготовляються тимчасові конструкції, які забезпечують повноцінну усмішку, жувальну та мовленнєву функції.

Імплантація зубів у клініках Аванто

У клініках «Аванто» застосовуються високоякісні імплантати провідних світових виробників:

 • «Straumann» (Швейцарія);
 • «Biohorizons» (США);
 • «Sky» (Німеччина);
 • «Dio» (Південна Корея).

Ці імплантати відповідають міжнародним сертифікатам якості та офіційно зареєстровані в МОЗ України.

ДЕНТАЛЬНА ІМПЛАНТОЛОГІЯ
Імплантат DIOUF (Корея)
12000 грн
Імплантат BioHorizons (США)
22000 грн
Імплантат SKY (Німеччина)
18000 грн
Імплантат Straumann (Швейцарія)
27500 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.