fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
Пишіть нам в месенджерах!
Аванто Поділ
Аванто Центр
Аванто Печерськ

Кісткова пластика

Термін кісткова пластика стосується процедури нарощування кісткової тканини перед проведенням дентальної імплантації. Нерідко сумніви щодо установки імплантатів обумовлені тим, що в результаті діагностики лікар виявляє недостатній об’єм кісткової тканини. Завдяки можливостям сучасної стоматології сьогодні успішно проводяться операції з нарощування кісткової тканини. Достатня ширина та висота кістки в місці запланованої імплантації – необхідні, щоб правильно встановити імплантат. Від цього в майбутньому буде залежати функція штучного кореня зуба (або імплантату), а саме – його довговічність: наскільки довго та міцно триматиметься імплантат.

Підготовка до нарощування кісткової тканини

Перед процедурою кісткової пластики потрібно провести повну діагностику з застосуванням високоточного обладнання. У першу чергу, це – рентгенівське обстеження необхідної ділянки кісткової тканини: потрібно провести комп’ютерну томографію та ортопантомограму. Потім здійснюється виготовлення зліпків для діагностики. Разом із пацієнтом лікар обговорює місце, де потрібно провести корекцію кісткової тканини. Для цього застосовується спеціально виготовлена модель щелепи пацієнта.

У випадку наявності супутніх захворювань пацієнта направляють на додаткове обстеження: за необхідності потрібно буде здати аналізи, провести дослідження схильності до розвитку остеопорозу, виконати необхідні алергопроби тощо.

Протипоказання до кісткової пластики

  • наявність захворювань ротової порожнини;
  • остеопороз;
  • період лактації та вагітність;
  • імунодефіцитний стан;
  • захворювання крові;
  • розлади нервової системи.

Різновиди імплантатів

Сьогодні представлені кілька різновидів імплантатів.

Аутотрансплантат: у такому випадку донором кісткового матеріалу являється кістковий блок пацієнта. Відомо, що на внутрішній поверхні нижньої щелепи існує так звана «донорська зона», в котрій дуже високі процеси кісткоформування. Якщо з цього місця взяти частину кісткового блоку, то для його природного відновлення потрібно близько півроку. У тому випадку, якщо проведення такої процедури являється неможливим, кісткова тканина вилучається зі стегна пацієнта. Вважається, що аутотрансплантат являється найркащим видом трансплантатів, оскільки після його встановлення процес відновлення тканин відбувається дуже швидко.

Синтетичний трансплантат представляє собою штучну речовину, що виготовляється в лабораторних умовах. До його складу входять кальцій та фосфор. Залежно від того, як цей вид трансплантата буде виготовлено, розрізняють два види – «абсорбуємий» та «не абсорбуємий». Тобто, організм людини може замінити синтетичний матеріал своє кісткою або повністю, або частково.

Кісткова пластика – післяопераційний період

Після проведення процедури кісткової пластики пацієнт, зазвичай, не відчуває сильно вираженого болю, але може з’явитися незначний набряк м’яких тканин. Він виникає практично одразу після проведення операції та буде наростати протягом двох діб.

Лише на 4-5-й день набряк почне поступово спадати. Також внаслідок цього процесу може формуватися локальна гематома.

Кісткова пластика представляє собою серйозну та складну операцію, тому до неї потрібно готуватися завчасно – щоб протягом 3-4 днів пацієнт міг відпочивати. Оскільки протягом цього періоду категорично заборонені значні навантаження, різні теплові процедури та авіаперельоти.  За умови дотримання всіх рекомендацій лікаря вже через півроку після операції можна буде встановлювати імплантати. За необхідності протягом перших днів після операції можливе встановлення тимчасових імплантатів або протезів, які потім будуть замінені на постійні.

Кісткова пластика дозволяє людям, які хочуть встановити зубні імплантати, не зупинятися на шляху до відновлення естетики своєї усмішки та відчуття комфорту – як фізіологічного, так і емоційного. Спеціалісти мережі клінік «Аванто» мають достатній досвід та високу кваліфікацію для проведення процедури нарощування кісткової тканини перед дентальною імплантацією.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.