Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Хірургія та імплантація

Видалення зубів

Метою стоматологічного лікування є збереження здоров’я зубів. Але, на жаль, іноді не вдається відновити хворий зуб, і тоді його потрібно видаляти, щоб запобігати виникненню подальших ускладнень і повернути пацієнта до комфортного способу життя. Хірургічна стоматологія під час видалення зубів передбачає комплексну діагностику, ефективне знеболювання, відновлювальну терапію та контроль результатів на кожному етапі.

Імплантація зубів

Сучасна хірургічна стоматологія дає змогу повернути повноцінний спосіб життя після втрати зубів. Одним із найбільш ефективних методів у цьому напрямку являється імплантація зубів. Ви зможете знову посміхатися без ніяковості та дискомфорту, як у випадку застосування протезів. Ця процедура проводиться в умовах ефективного знеболення або медикаментозного сну під ретельним контролем спеціалістів на кожному етапі лікування. У клініках «Аванто» застосовуються високоякісні імплантати, що відповідають міжнародним сертифікатам якості та офіційно зареєстровані в МОЗ України.

Хирургия и имплантация - Имплантация зубов
Синус-ліфтинг

Процедура синус-ліфтингу може знадобитися під час імплантації зубів у верхній щелепі, та проводиться в умовах ефективного знеболення, або за бажанням пацієнта – під час медикаментозного сну. Сучасна хірургічна стоматологія дає змогу провести найбільш скрупульозні втручання в комфортних умовах для пацієнта й досягнути успішних результатів у процесі відновлення повноцінного зубного ряду.

Лазерна пластика вуздечок губ і язика

Лазерна пластика вуздечок губ і язика означає незначне хірургічне втручання, що необхідне у випадку неправильного формування або пошкодження вуздечок язика, верхньої або нижньої губи. Зазвичай, така процедура проводиться в дитячому віці, аби уникнути порушення дикції, формування неправильного прикусу та інших ускладнень. Застосування лазера дає змогу провести пластику вуздечок справді безболісно, точно та без травмування м’яких тканин.

Хирургия и имплантация - Лазерная пластика уздечек
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.