Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Спортивні капи

Спортивні капи – це спеціальні засоби, які застосовуються для захисту зубів під час занять спортом або активного відпочинку. Такі капи повністю повторюють форму та розташування ваших зубів та одягаються поверх них. Відомо, що застосування захисної капи втричі скорочує ризик травмування зубів, переломів щелепи та струсу головного мозку в екстремальних ситуаціях.

Індивідуальні спортивні капи

Індивідуальні спортивні капи мають відповідати наступним вимогам:

  • капа має м’яко та щільно кріпитися до зубів і ясен, щоб у випадку удару навантаження на жувальні ділянки щелепи розподілялися рівномірно;
  • капи не мають створювати перешкоди дихальному процесу навіть під час повного змикання зубів;
  • матеріал, із якого виготовлені капи, повинен бути міцним і гнучким, гіпоалергенним і не спричиняти подразнення слизової оболонки порожнини рота.

Догляд за спортивними капами

  • до та після використання капу потрібно промивати прохолодною водою, при цьому можна почистити, використовуючи зубну щітку та зубну пасту;
  • капи зберігаються в спеціальному пластиковому контейнері з отворами для доступу повітря (такий контейнер пацієнти клінік «Аванто» отримують у комплекті з капами);
  • потрібно уникати впливу тепла на капи (прямих сонячних променів або гарячої води);
  • захисну капу не можна зберігати в зігнутому положенні або без контейнера;
  • перед застосуванням – уважно оглядайте капи на предмет зносу: у випадку появи тріщин та інших деформацій, або в випадку нещільного прилягання капи до зубів і ясен – потрібно замінити капу.

Спортивні капи в клініках Аванто

Індивідуальні спортивні капи, які задовольняють усі вищеперераховані вимоги, можна замовити в клініках «Аванто». Щоб забезпечити ідеальне прилягання та комфортне використання цих засобів, захисні капи виготовляють на основі зліпка зубів пацієнта. Таким чином, вони ідеально підходять своєму власнику, являються найбільш комфортними та гарантують захист у потрібний момент. За бажанням, капи можуть бути однотонними або багатошаровими – виготовленими з матеріалу різних кольорів.

СПОРТИВНА СТОМАТОЛОГІЯ
Виготовлення захисних кап
3300 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.