Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Капи Інвізілайн

Прозорі капи Інвізілайн – це унікальна методика виправлення нерівних зубів. Застосування традиційних брекетів і пластинок нерідко спричиняє психологічний дискомфорт і потребує особливої уваги до гігієни порожнини рота, зміни раціону харчування та супроводжується іншими незручностями, що впливають на звичний спосіб життя. Метод Invisalign означає «невидиме вирівнювання». Тонкі капи виготовляють зі спеціального біополімера, який дуже щільно прилягає до зубів, і зовні практично непомітний.

Корекція прикусу капами Інвізілайн

 • спочатку проводиться повна діагностика стану зубів: телерентгенографія, панорамний рентген-знімок і фотодіагностика; створюють зліпок зубів. У разі потреби проводиться терапевтичне лікування карієсу та запальних захворювань ясен;
 • результати досліджень надаються для подальшого опрацювання до компанії Invisalign (США), де на їх основі створюється віртуальний план лікувального процесу з візуалізацією кінцевого результату;
 • після узгодження з пацієнтом в лабораторії компанії виготовляють індивідуальні прозорі капи Інвізілайн (елайнери), які потрібно буде замінювати кожні 2 тижні: протягом цього часу вони переміщують зуби до розрахованого положення;
 • капи Інвізілайн доставляють до стоматологічних клінік «Аванто»  та передають пацієнтові;
 • протягом усього періоду застосування елайнерів пацієнтові потрібно періодично відвідувати лікаря-ортодонта для контролю проміжних результатів. Але це можна робити значно рідше в порівнянні з застосуванням брекетів.

Переваги системи Інвізілайн

 • елайнери – візуально непомітні під час спілкування та навіть на фотографіях;
 • капи Invisalign підходять як дорослим, так і підліткам;
 • їх зручно носити та легко знімати – наприклад, під час вживання їжі, очищення зубів або застосування зубної нитки;
 • матеріал, із якого виготовляють капи, не подразнює слизову оболонку рота та не спричиняє порушення дикції;
 • простота догляду: капи потрібно очищувати 2 рази на день за допомогою зубної щітки та пасти в теплій воді;
 • звикання триває протягом максимум 1-2 днів.

Прозорі капи Інвізілайн навряд чи хто помітить, а вашу сліпучу усмішку помітять усі.

ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Знімні капи Invisalign
от 146000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.