Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Брекети

Брекети – це спеціальні ортодонтичні конструкції, які застосовуються для корекції положення зубів і прикусу. Рівні зуби – це не лише запорука гарної усмішки, але й здоров’я. Неправильне розташування зубів призводить до порушення прикусу, завчасної деформації пломб і коронок, підвищеного стирання емалі та інших неприємностей. Сьогодні брекети являються традиційним методом вирівнювання зубів. Сучасні брекет-системи – зовні не так привертають увагу, як це було раніше, та підходять як підліткам, так і дорослим.

Види брекетів за розташуванням

До початку лікування лікар визначає, яка з брекет-систем буде найбільш ефективною в кожному випадку індивідуально. Існують різні види брекетів, які можуть бути розташовані з зовнішньої або внутрішньої сторони зубів:

  • вестибулярні брекети – кріпляться з зовнішнього боку та відрізняються більшою ефективністю, простотою щоденного догляду та корекції та порівняно низькою вартістю;
  • лінгвальні брекети – кріпляться з внутрішньої сторони зубів: вони не помітні зовні, але можуть впливати на дикцію та коштують дорожче.

Особливості брекетів

Брекети можуть бути виготовлені з різних матеріалів, що впливає на їхній зовнішній вигляд і технічні характеристики:

  • металічні брекети відрізняються високою ефективністю лікування, але будуть помітні візуально;
  • брекет-система з прозорого пластику – менш помітна, але потребує ретельного догляду;
  • брекети з прозорої кераміки або штучного сапфіра – не схильні до забарвлення, надійні та ефективні.

Етапи корекції прикусу брекетами

  • діагностика: фотодіагностика, панорамний знімок, телерентгенограмма; узгоджується план лікування з вибором найбільш ефективної та комфортної брекет-системи;
  • у разі потреби проводиться лікування карієсу, професійна чистка зубів та інші процедури;
  • для виготовлення конструкції роблять зліпки щелепи;
  • встановлення брекетів і періодична активація за графіком, затвердженим лікарем-ортодонтом;
  • контроль і закріплення отриманих результатів шляхом встановлення ретейнерів.
ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Брекет-система металева (1-на щелепа)
16000 грн
Брекет-система пластикова (1-на щелепа)
22000 грн
Брекет-система керамічна (1-на щелепа)
28000 грн
Брекет-система сапфірова (1-на щелепа)
29000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.