Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Ортодонтія

Ортодонтия - Аппараты и пластинки
Ортодонтичні апарати та пластинки

Сьогодні для вирівнювання зубів застосовуються різні методики. Пластинки – ефективні у випадку проміжків між зубами, неправильної форми зубного ряду або викривленні зубів. Найбільш доцільну методику лікар-ортодонт обирає індивідуально після комплексної діагностики. Ортодонтичні конструкції виготовляють індивідуально на основі зліпку зубів і даних рентгенівських знімків, тому вони точно повторюють  рельєф ясен і не спричиняють дискомфорту.

Брекети

Неправильне розташування зубів впливає не лише на красу усмішки, але й на здоров’я зубів і ясен. Брекети являються традиційним методом вирівнювання зубів. Сучасні брекет-системи можуть бути виготовлені з різних матеріалів і підходять як підліткам, так і дорослим. Наприклад, сьогодні вже існують брекети з прозорої кераміки або штучного сапфіра, що зовні не помітні. Лікар-ортодонт обирає найбільш ефективну та комфортну конструкцію індивідуально, базуючись на даних точної діагностики.

Ортодонтия - Брекеты
Ортодонтия - Каппы Инвизилайн
Капи Інвізілайн

Прозорі капи Інвізілайн застосовуються в унікальній методиці виправлення нерівних зубів. Цей метод означає «невидиме вирівнювання»: тонкі капи виготовляють зі спеціального біополімера, який дуже щільно прилягає до зубів і зовні практично непомітний. Елайнери – зручно носити та легко знімати, вони візуально непомітні під час розмови та навіть на фотографіях. Такі капи підходять як підліткам, так і дорослим. До появи цієї методики ортодонтичне лікування ще не було настільки комфортним, тому Інвізілайн являється революційним методом виправлення нерівних зубів і корекції прикусу.

Спортивні капи

Спортивні капи застосовуються для захисту зубів під час занять спортом або активного відпочинку. Їх виготовляють індивідуально, на основі зліпку зубів пацієнта. Таким чином, вони ідеально підходять своєму власнику, являються комфортними та гарантують захист у потрібний момент. Ми застосовуємо гіпоалергенні сертифіковані матеріали, що не викликають подразнень слизової оболонки, являються достатньо міцними та гнучкими.

Ортодонтия - Спортивные каппы
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.