Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Новини та статті

Словник стоматологічних термінів

Адгезивний протез – це протез, який фіксується до опорних зубів за допомогою спеціальних матеріалів. Застосовується в ...

read more
Ультратонкі вініри

Ультратонкі вініри (або ультраніри) – це спеціальні тонкі пластинки, або накладки, що фіксуються на фронтальній ...

read more
Капи для лікування СНЩС

Існує багато захворювань скронево-нижньощелепного суглоба. Мова про вроджені патології, запальні процеси (остеоартрит, ...

read more
Безметалеві каркасні конструкції BioHPP

Безметалеві каркасні конструкції BioHPP (Bredent, Німеччина) – це інноваційний клас матеріалів, що застосовуються для ...

read more
Безметалева керамічна система CERCON

Активний технологічний розвиток сучасної стоматології дозволяє провести відновлення зубного ряду з неперевершеними ...

read more
Безметалева дентальна кераміка

Безметалева дентальна кераміка сьогодні являється одним із найновіших досягнень в області стоматології. За допомогою ...

read more

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.