Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Програма лояльності

Наші фахівці мають успішний багаторічний досвід і використовують

краще європейське обладнання для діагностики та лікування.

Акція «День Народження»
Акція «День Народження» – 20% знижка на професійну чистку та зняття зубних відкладень за 14 днів до дня народження пацієнта та 14 днів після.
Акція «Багатодітним сім’ям»
Акція «Багатодітним сім’ям» – 15% знижка багатодітним сім’ям на всі види лікування дітей (віком до 15 років): гігієна, хірургія та ортодонтія. Надається сім’ям, що мають троє та більше дітей.
Акція «Брекети за півціни»
Акція «Брекети за півціни» – вигідна система оплати ортодонтичного лікування (установки брекетів) для дітей і дорослих. Передоплата – 50% від вартості лікування, на 50%, що лишаються – розстрочка платежу на 6 місяців, кредит – 0%.
Акція «Клієнти страхових компаній»
Акція «Клієнти страхових компаній» – для тих, хто володіє страховим полісом, надається 10% знижка на послуги, які не покриває страхова компанія.
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.