Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Вектор-терапія

Вектор-терапія – це одна з найбільш ефективних методик лікування та профілактики пародонтиту. Назва цієї процедури обумовлена застосуванням інноваційного апарату Vector (Dürr Dental, Німеччина), який дає змогу виконати бережне видалення біоплівки, бактерій і відкладень у над’ясневій та під’ясневій області. Саме патогенна мікрофлора в цих ділянках являється однією з основних причин запалення тканин, що оточують зуб (пародонт).

Показання до застосування вектор-терапії

  • рекомендується пацієнтам із запальними захворюваннями пародонту на будь-якій стадії;
  • у випадку симптомів кровоточивості ясен, рухливості зубів і дискомфорту в ротовій порожнині;
  • для ефективної підтримувальної терапії та профілактики відторгнення імплантатів і зубних протезів.

Переваги вектор-терапії

  • застосування апарату Вектор дає змогу усунути причини захворювань пародонту на ранній стадії та попередити їх розвиток;
  • вектор-терапія – це найбільш бережна пародонтальна терапія (не травмуються м’які тканини та емаль зубів);
  • процедура являється безболісною та проводиться в комфортних умовах для пацієнтів;
  • ефективний результат: уже за 1-2 сеанси можна усунути запальні процеси.

Вектор-терапія у клініках Аванто

У клініках «Аванто» вектор-терапія вже успішно проводиться протягом більше 15-ти років. Ефективність цієї методики обумовлена комплексною дією: ультразвук знищує бактерії, а дрібні частки у складі аерозолю під великим тиском очищують і полірують поверхню зуба в пародонтальній кишені. Досвідчені пародонтологи та гігієністи рекомендують проводити цю процедуру в комплексі професійної чистки зубів. Одразу після сеансу вектор-терапії пацієнти зазначають відчуття здоров’я та чистоти ротової порожнини.

ПАРОДОНТОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Комп’ютерна діагностика стану пародонта
650 грн
Первинна «Вектор-терапія»
5300 грн
Підтримуюча «Вектор-терапія»
3600 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.