Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Рекомендовані зубні пасти та інші засоби

Правильне дотримання гігієни порожнини рота – це запорука збереження здоров’я зубів і ясен. Для того щоб зубні пасти та інші засоби, якими ви користуєтеся, були максимально ефективними та дійсно корисними, – їх потрібно обирати індивідуально разом із вашим лікарем або стоматологом-гігієністом. Після повної діагностики, можливого терапевтичного лікування лікар обирає саме ті засоби, які допоможуть вам у лікуванні наявних захворювань (наприклад, пародонтоз, гінгівіт та ін.), або можуть бути спрямовані на усунення підвищеної чутливості емалі зубів. Сьогодні існує багато спеціалізованих засобів по догляду за зубами та яснами.

Наприклад, лабораторія стоматологічних досліджень компанії «Dr. Wild & Co. AG», сумісно з провідними стоматологічними університетами Швейцарії, створили повну професійну лінію продуктів по догляду за порожниною рота для профілактики карієсу зубів, зниження підвищеної чутливості шийок зубів, лікування та профілактики захворювань пародонта.

Серія EMOFLUOR

Місцеве застосування паст і гелів EMOFLUOR, до складу яких входить стабілізований фторид олова, сприяє профілактиці карієсу та гінгівіту, а також – знижує підвищену чутливість зубів. Ополіскувач містить хлорид калію та фторид натрію, що захищають від болісних зовнішніх подразників та попереджують руйнування зубів.

Зубна паста EMOFLUOR сприяє зниженню ризику розвитку карієсу, гінгівіту та підвищеної чутливості зубів, а також укріплює зубну емаль (підвищує стійкість до дії кислот).

Ополіскувач для порожнини рота EMOFLUOR містить хлорид калію та фторид натрію – це прекрасна комбінація двох активних компонентів, що захищають від болісних зовнішніх подразників та попереджують руйнування зубів.

Зволожуючий гель для порожнини рота EMOFLUOR – розроблений та протестований Клінікою профілактичної медицини, пародонтології та карієсології при Університеті Цюріха:

EMOFLUOR – це перший дентальний спрей для ротової порожнини, що швидко нейтралізує шкідливу дію кислот на тканини зубів і являється ідеальним захистом ваших зубів у будь-який час:

Серія TEBODONT

Засоби з серії TEBODONT Malealeuca Alterifolia (масло чайного дерева) чинять протимікробну, протигрибкову, противірусну, антисептичну дію, а також не забарвлюють зуби та не впливають на смакові відчуття. Засоби TEBODONT являються:

Tebodont ополіскувач для порожнини рота містить 1,5% масла чайного дерева. Ефективний для лікування та профілактики запалення ясен та слизової оболонки порожнини рота, а також у випадку підвищеного утворення зубного нальоту і в якості профілактики карієсу.

До складу зубної пасти TEBODONT входить 0,75% масла чайного дерева. Цей засіб перешкоджає формуванню зубного нальоту, сприяє укріпленню ясен та допомагає попередити виникнення карієсу.

У складі TEBODONT спрей вміст масла чайного дерева – 2,5%. Цей засіб може додатково застосовуватися у процесі інтенсивного лікування у випадку запалення ясен та слизової оболонки порожнини рота. Перешкоджає утворенню зубного нальоту. Для застосування за призначенням.

TEBODONT гель характеризується 2% вмістом масла чайного дерева. Цей засіб може бути рекомендований в якості додаткового в процесі інтенсивного лікування у випадку запалення ясен та слизової оболонки порожнини рота, а також у випадку підвищеного утворення зубного нальоту.

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» рекомендують вам дотримуватися гігієни порожнини рота та своєчасно відвідувати стоматолога для регулярних профілактичних оглядів і проведення професійної чистки зубів. Ваш лікар підбере індивідуально найбільш ефективні зубні пасти та інші засоби, якими ви зможете користуватися в домашніх умовах для підтримання здоров’я зубів і ясен.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.