Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Хірургічна пародонтологія

Хірургічна пародонтологія – це комплекс стоматологічних методик, що застосовуються під час лікування захворювань ясен і тканин, що оточують зуб. Нерідко такі захворювання супроводжуються серйозними ускладненнями. На початкових стадіях – досить консервативних методів лікування, але під час середньої або тяжкої форми пародонтиту чи запального процесу – може бути необхідним втручання стоматолога-хірурга.

Хірургічна пародонтологія – це не страшно

Нерідко лише слово «хірургічний» викликає неприємні асоціації, але в стоматології такі процедури – безпечні та зовсім не страшні. Досвідчені спеціалісти проводять ювелірні операції у найбільш комфортних умовах для пацієнта – без болю та переживань. За короткий проміжок часу висококваліфіковані лікарі допоможуть усунути всі проблеми, повернути здоров’я зубам і яснам на довгі роки.

Показання до проведення операцій у пародонтології

  • у випадку глибоких і широких ясеневих кишень, які неможливо вилікувати за допомогою консервативних методів;
  • для лікування серйозного патологічного процесу в зубних тканинах;
  • для відновлення тканини та форми ясен під час підготовки до протезування, внаслідок запущеного захворювання, атрофічних процесів тощо;
  • для нормалізації природної ширини з’єднання зубів і ясен (нарощування ясна);
  • під час відновлення кісткових структур;
  • для виправлення естетичних дефектів усмішки.

Особливості хірургічної пародонтології

Поняття хірургічної пародонтології має на увазі широкий спектр різноманітних процедур, що потрібні в тому або іншому випадку. Наприклад, стоматолог-хірург може застосовувати методи пластичної хірургії: виконати пластику вуздечки або альвеолярного відростка; здійснити пластику ясен або подовження коронки зуба. У разі потреби проводяться клаптеві операції, обробка або резекція кореневих кишень та інші процедури, спрямовані на регенерацію тканин. Усі хірургічні втручання у клініках «Аванто» проводяться у стерильних умовах, із застосуванням ефективної анестезії та під контролем лікування на кожному етапі.

ХІРУРГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Клаптева операція
5000-8000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.