Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Професійна чистка зубів

Професійна чистка зубів – це обов’язковий етап гігієни порожнини рота. Зубної щітки та інших спеціальних приладів, що застосовуються в домашніх умовах, – на жаль, недостатньо для ретельного очищення міжзубних проміжків і підясневої області від зубного нальоту. Регулярне відвідування гігієніста дозволяє попередити розвиток карієсу, пародонтиту та інших захворювань ясен.

Підготовка до професійної чистки зубів

Спочатку проводиться обов’язковий огляд ротової порожнини з застосуванням сучасного діагностичного обладнання. Таким чином, лікар визначає стан зубів і ясен і вимірює глибину пародонтальних кишень за допомогою комп’ютерних зондів. У разі потреби лікар може показати пацієнтові проблемні ділянки, застосовуючи спеціальну камеру.

Видалення зубного каменю та нальоту

Зубний камінь – це твердий наліт, для видалення якого застосовується ультразвуковий скалер. У клініках «Аванто» для цього застосовують сучасне обладнання, яке не пошкоджує емаль та не спричиняє неприємних відчуттів. За необхідності на цьому етапі професійної чистки проводиться і Вектор-терапія для видалення під’ясневого нальоту та профілактики пародонтиту.

Для ефективного очищення міжзубних проміжків та поверхні зубів від пігментів і нальоту застосовується метод Air-Flow. Спрямований струмінь спеціального аерозолю з найдрібнішими частками бікарбонату кальцію – бережно очищує емаль. Ця процедура являється цілком безболісною.

На завершальному етапі поверхню кожного зуба полірують за допомогою мілкоабразивної пасти та потім покривають фторлаком. Це допомагає знизити чутливість емалі та захищає від появи карієсу.

Як часто потрібно проводити професійну чистку зубів

Щоб запобігати виникненню різноманітних стоматологічних захворювань, рекомендується проводити професійну чистку зубів кожні 4-6 місяців. У період між візитами до стоматолога обов’язково дотримуйтеся рекомендацій лікаря щодо гігієни порожнини рота в домашніх умовах, застосовуючи ті засоби та пристосування, які він Вам порекомендував. Перш ніж почати користуватися флосом, електричною зубною щіткою або іригаторами – також проконсультуйтеся з Вашим лікарем.

ПРОФЕСІЙНА ГІГІЄНА
Професійна гігієнічна чистка зубів і зняття твердих зубних відкладень
1700-2500 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.