Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Плазмотерапія ясен

Плазмотерапія ясен – це одна з ефективних методик сучасної стоматології. Ця процедура сприяє відновленню тканин порожнини рота, пошкоджених унаслідок хірургічних утручань або запальних процесів. Організм активно сприймає власні клітини, що активує процеси загоєння та зміцнює імунітет ротової порожнини. Клінічна обґрунтованість плазмотерапії – підкріплена практикою стоматологів з усього світу та 20-річними дослідженнями.

Показання до плазмотерапії у стоматології

Плазмотерапію рекомендується проводити під час комплексного лікування в наступних випадках:

 • за умови кровоточивості ясен та захворювань тканин, що оточують зуб;
 • у процесі загоєння лунки після видалення зубу;
 • для покращення приживлення імплантатів;
 • у випадку симптомів рухливості зубів;
 • у випадку загальних захворювань порожнини рота.

Переваги плазмотерапії ясен

 • плазмотерапія ясен сприяє нормалізації структури ясен;
 • понижується втрата кісткової тканини під час запальних процесів;
 • покращується кровопостачання порожнини рота;
 • активуються обмінні процеси та відновлення тканин;
 • загоєння після хірургічних утручань відбувається значно швидше;
 • зникає неприємний запах з рота;
 • покращується імунітет ротової порожнини.

Процедура плазмотерапії в клініках Аванто

Застосовуючи спеціальні вакуумні пробірки, у пацієнта швидко та безболісно беруть кров. Надалі пробірки поміщають до центрифуги. Доктор обирає необхідну програму (залежно від мети лікування). Виділена плазма крові вводиться у вигляді мікроін’єкцій або згустків у необхідні ділянки. Зазвичай, курс лікування складає 1-5 сеансів із періодичністю 1 раз у 14-21 днів. У разі потреби програму можна повторити через 6-12 місяців.

ПАРОДОНТОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Плазмотерапія (I-PRF) при пародонтиті
1200 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.