Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Фотодинамотерапія

Фотодинамотерапія – це одна з ефективних методик сучасної стоматології, що успішно застосовується в лікуванні пародонтиту та захворювань ясен. Однією з основних причин захворювань ясен являється вплив бактерій. Аби запобігати розвиткові запальних процесів, рекомендується раз на півроку відвідувати стоматолога для проведення професійної чистки зубів і інших необхідних процедур. Фотодинамотерапія – чинить ефективну антимікробну дію та застосовується у комплексному пародонтологічному лікуванні.

Як відбувається фотодинамотерапія

У мережі клінік «Аванто» для проведення фотодинамотерапії застосовується лазер і препарати «Perio Green» або «Emundo» (фотосенсибілізатори), які вводяться в пародонтальну кишеню, і накопичуючись в осередках запалення, забарвлюють їх у яскравий відтінок. Препарати діють локально, а накопичувальний ефект зберігається протягом усього періоду лікування. Під впливом лазерного випромінення відбувається активація цих речовин і наступним утворенням кисню та вільних радикалів, які руйнують бактерії. Після проведення процедури – яскравий барвник легко змивається з зубів. Фотодинамотерапія займає від 40 до 60 хвилин і проводиться за 2 сеанси з перервою в 7 днів. Надалі процедуру можна проводити раз на 3-6 місяців за рекомендацією лікаря.

Показання до проведення фотодинамотерапії

  • комплексне лікування гінгівіту та пародонтиту;
  • запалення лунки зуба після видалення (альвеоліт);
  • запалення кісткових і м’яких тканин після імплантації зуба (периімплантит);
  • післяопераційні ускладнення.

Переваги фотодинамотерапії в клініках «Аванто»

У клініках «Аванто» процедура фотодинамотерапії являється безболісною та проводиться у комфортних умовах для пацієнта. Препарати, що застосовуються під час процедури, являються гіпоалергенними та не мають побічних ефектів.

Фотодинамотерапію дозволяється проводити дітям та підліткам з 7-річного віку, особливо – у випадку гіпертрофічного гінгівіту або в період застосування брекетів або пластинок.

Застосування цієї методики у комплексному лікуванні захворювань ясен дає змогу уникнути прийому антибіотиків, забезпечити стерильність в осередку запалення та провести ефективне відновлення здорових тканин порожнини рота.

ПАРОДОНТОЛОГІЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Комп’ютерна діагностика стану пародонта
650 грн
Фотодинамотерапія (ФДТ) (без фотосенсибілізатора)
500-1500 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.