Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Пародонтоз

Пародонтоз характеризується системним ураженням тканини, що оточує зуб (пародонту). Це – стоматологічне захворювання, яке не супроводжується запальними процесами, і зустрічається досить рідко (у 1-8% пацієнтів). Атрофічні процеси приводять до повільного зменшення висоти міжзубних перегородок та убування кісткової тканини. Зазначимо, що не варто плутати пародонтоз і пародонтит, оскільки ці захворювання мають різну симптоматику та потребують  різних методик лікування.

Симптоми пародонтозу

Причини виникнення пародонтозу

Причини пародонтозу точно не встановлені, але існує ряд факторів, які можуть слугувати відправною точкою в розвитку цього стоматологічного захворювання.

Лікування пародонтозу

Лікування пародонтозу являється довготривалим і складним процесом, під час якого потрібен комплексний підхід і залучення різних спеціалістів.

Хірургічне лікування пародонтозу

У лікуванні захворювань пародонту хірургічний метод являється одним із найбільш ефективних. Зокрема, застосовуються різні методики спрямованої регенерації тканин і спеціальні матеріали (мембрани і посадочні матеріали). Застосовуються клітковинні культури, які вибірково підвищують активність регенеративних процесів – фібропласти, тромбоцитарний фактор росту. У сукупності з остеопластичними матеріалами та мембранною технікою перераховані фактори росту клітин сполучної тканини дозволяють істотно підвищити ефективність лікування.

Фізіотерапевтичне лікування пародонтозу

Фізіотерапія в пародонтологічному лікуванні відбувається з застосуванням Вектор-терапії, лікування за допомогою лазера, фотодинамотерапії, електрофорезу та масажу ясен. Фізіотерапевтичні процедури значною мірою – спрямовані на відновлення кровопостачання та живлення тканин, що постраждали, та на ефективне видалення патологічної мікрофлори з осередків ураження.

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» рекомендують вам відвідувати стоматолога 1 раз на півроку – для профілактичного огляду, своєчасного проведення професійної чистки зубів і точної діагностики. Дуже важливо дотримуватися правильної гігієни порожнини рота та вчасно звертатися до лікаря у випадку виникнення будь-яких негативних симптомів – аби не допустити ризику виникнення пародонтозу та інших стоматологічних захворювань.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.