Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Лазерне лікування пародонтиту

Пародонтит – це запальне захворювання тканин пародонту (ясна, зв’язки та кісткова тканина), у результаті чого відбувається прогресивне руйнування структури кісткової тканини, що оточує зуб. Залежно від вираженості симптомів, пародонтит може проявлятися в легкій, середній або тяжкій стадіях. Зазначимо, що однією з основних причин виникнення пародонтиту являється патогенна мікрофлора, яка формується в результаті незадовільної гігієни порожнини рота, несвоєчасного зняття м’яких відкладень (нальоту) та формування зубного каменю. Таким чином, формуються пародонтальні кишені, виникає запалення та кровоточивість ясен, рухливість зубів і ряд інших ознак.

Симптоми пародонтиту

Лазерне лікування пародонтиту

Своєчасна діагностика та сучасні стоматологічні технології дозволяють зупинити розвиток пародонтиту. Застосування лазерів являється одним із основних методів у комплексному лікуванні цього захворювання.

Лазерне лікування пародонтиту дає можливість виконати видалення уражених тканин, не чіпаючи при цьому здорові ділянки. Паралельно відбувається усунення хвороботворних бактерій за допомогою фотодинамотерапії, а також проводиться біостимуляція периодонтальних зв’язок із відновленням прикріплення зуба до кістки.

Лазер являється першим апаратом, за допомогою якого процес загоєння починається з нижньої області пародонтальної кишені. Глибина кишені зменшується, та відбувається відновлення прикріплення ясен, а також усунення рухливості зуба. Якщо лікування пародонтиту обмежувати лише застосуванням антисептиків і антибіотиків, то, окрім відсутності ефективного результату, ще з’являється ризик виникнення алергічних реакцій, що небезпечно  для організму в цілому. Лазерна стоматологія дозволяє виконати ефективну антимікробну терапію та комплексне безболісне лікування, в результаті чого зменшується ризик хірургічного втручання.

Переваги лазерного лікування пародонтиту

Лікування пародонтиту – це довготривалий і складний процес. Спеціалісти мережі клінік «Аванто» мають значний досвід у даній області та зроблять усе, щоб процес лікування був найбільш ефективним і комфортним для пацієнтів. Ваше терпіння та наші технології – запорука успішного та швидкого одужання!

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.