Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Гінгівіт

Гінгівіт представляє собою запальний процес ясен, але при цьому не відбувається порушення цілісності зубо-ясенного сполучення. Це захворювання, за умови точної діагностики причин його виникнення, потребує коректного лікування, але, якщо пацієнт своєчасно не відвідує лікаря, не звертаючи уваги на симптоми, – гінгівіт може прогресувати до більш деструктивних форм захворювань, таких як пародонтит, що призведе до більш серйозних наслідків.

Симптоми гінгівіту

На ранніх стадіях про появу гінгівіту сигналізують такі ознаки як: почервоніння в області ясен, поява набряків (в особливості – запалення міжзубних сосочків), кровоточивість під час читки зубів, больові відчуття. У випадку гострого гінгівіту з’являється візуальна «синюшність» ясен, у більш запущених стадіях – некроз ясен, або виразкові області. Гінгівіт може бути локальним або генералізованим, а також мати хронічну форму, або ж виникнути на фоні деяких змін стану вашого здоров’я та інших факторів.

У випадку появи будь-яких зі згаданих вище зовнішніх ознак, больових відчуттях або свербіння в області ясен – своєчасно звернуться до вашого стоматолога для профілактичного огляду. Адже сучасна стоматологія дозволяє здійснити ефективне лікування, тим самим попередивши розвиток серйозних захворювань (наприклад, пародонтиту).

Причини виникнення гінгівіту

Зазвичай, основними факторами виникнення гінгівіту являються бактерії. Так, наприклад, недотримання правил гігієни порожнини рота та несвоєчасне зняття зубних відкладень – це найбільш поширені фактори, що провокують появу патогенної флори, і як наслідок – запалення ясен. Також гінгівіт може бути симптомом або наслідком інших захворювань: гормональні порушення, послаблення імунітету на фоні  інфекційних захворювань (наприклад, ангіни), проблем із ШКТ, авітамінозу, тяжких хронічних захворювань (туберкульоз, синдром імунодефіциту, цукровий діабет та інші). Таким чином, існують внутрішні та зовнішні причини появи гінгівіту.

Зовнішні причини гінгівіту

Внутрішні причини гінгівіту

Лікування гінгівіту

Лікування гінгівіту – це комплексний процес, спрямований на виявлення та усунення основних причин захворювання. У деяких випадках – важлива не лише участь кваліфікованого стоматолога, але й інших лікарів (якщо запалення ясен було обумовлене іншими захворюваннями). Стоматологічне лікування гінгівіту може бути консервативним і хірургічним.

Консервативне лікування гінгівіту, як правило, передбачає проведення наступних процедур:

Хірургічне лікування пародонтиту

Лікарі мережі клінік «Аванто» рекомендують своєчасно проходити профілактичні огляди у стоматолога та вчасно звертатися до лікаря у випадку будь-яких дискомфортних відчуттів або зовнішніх ознак захворювань ясен. Адже ваша увага до свого здоров’я – це же запорука гарної усмішки та здорових зубів. Лікуванням гінгівіту в наших клініках займаються висококваліфіковані лікарі та пародонтологи. У кожному індивідуальному випадку лікування може відбуватися з участю стоматологів суміжних спеціальностей – ортодонтів, хірургів, терапевтів, гігієністів та інших. Ми завжди раді вам допомогти у вирішенні будь-якої стоматологічної проблеми.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.