Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Гіперестезія

Поняття гіперестезії означає підвищену чутливість зубів, що знайомо багатьом із нас. Мова про ті больові відчуття, які з’являються, коли ми, наприклад, вживаємо який-небудь кислий фрукт (яблуко, лимон), морозиво (та інші холодні продукти чи напої), солодке (глазур, шоколад, мармелад), або що-небудь гаряче. Тобто, це можуть бути різні подразники, що відрізняються певною температурою або кислотністю, та при контакті з емаллю зубів – провокують  дискомфортні відчуття, що в зазвичай тримають декілька секунд та можуть бути локалізовані в області одного або декількох зубів, або ж – виникає враження, що болить цілий зубний ряд. Зазвичай, ми не акцентуємо на цьому уваги, оскільки проблема досить поширена. Але методи сучасної стоматології дозволяють усунути гіперестезію із покращенням загального стану зубів, і при цьому вживання улюблених ласощів – перестане бути проблемою.

Причини виникнення підвищеної чутливості зубів

Існує багато причин, що впливають на стан емалі зубів, але важливо не запускати симптоми підвищеної чутливості, особливо – здорових і зовні не пошкоджених зубів. Адже саме ці больові відчуття можуть сигналізувати про пошкодження емалі, ерозії та клиновидні дефекти, про демінералізацію емалі, а також про появу осередків карієсу. Тому, важливо вчасно відвідувати стоматолога для профілактичного огляду (за відсутності серйозних захворювань, що потребують додаткового лікування, – профілактичний огляд варто проходити раз на півроку). Гіперестезія, або підвищена чутливість зубної емалі, може сигналізувати про незначні механічні пошкодження, про існування каріозних осередків на ранній стадії (або «прихованих») – тому у випадку виникнення подібних дискомфортних больових відчуттів варто звернутися до стоматолога.

Причини підвищеної чутливості зубів

Лікування підвищеної чутливості зубів

Гіперестезію, або підвищену чутливість зубів, – не варто сприймати як належне та заплющувати на це очі. У першу чергу, больові відчуття емалі зубів – можуть сигналізувати про серйозні стоматологічні захворювання, що тягнуть за собою неприємні наслідки. Або ж, мова про певні захворювання організму, або про неправильний прийом ліків, або ж – у вас здорові зуби, але існує така особливість – причин може бути багато. Але ігнорувати це явище – зовсім не обов’язково. Своєчасний профілактичний огляд у стоматолога та вашого терапевта – лише сприяють підтриманню здоров’я вашого організму. Якщо гіперестезія все ж таки існує, та виявлено, що це – винятково стоматологічна проблема, то варіанти лікування можуть бути наступними:

Спеціалісти мережі клінік «Аванто» рекомендують вам своєчасно відвідувати стоматолога та не звикати до стану «чутливі зуби». Сьогодні проблему гіперестезії зубної емалі можна легко усунути, і тим самим – покращити стан ваших зубів та усунути зайвий дискомфорт.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.