Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Гігієна та пародонтологія

Гигиена и пародонтология - Профессиональная чистка зубов
Професійна чистка зубів

Професійна чистка зубів являється необхідним етапом гігієни порожнини рота, оскільки в домашніх умовах ми не можемо видалити зубний наліт і зубний камінь, що являються причиною розвитку карієсу, пародонтиту та захворювань ясен. Процедури очищення міжзубних проміжків та поверхні зуба від пігментів і нальоту являються цілком безболісними. Додатково лікар-гігієніст також може порекомендувати Вектор-терапію та спеціальні засоби для щоденного користування.

Вектор-терапія

Сучасна пародонтологія дає змогу зберегти здоров’я зубів і ясен. Вектор-терапія – це одна з найбільш ефективних методик лікування та профілактики пародонтиту. Завдяки бережному очищенню над’ясневої та під’ясневої області від бактерій і нальоту зникають симптоми кровоточивості ясен, знижується ризик запалень, та при цьому не травмуються м’які тканини та емаль зубів. Ця процедура являється цілком безболісною, а досвідчені пародонтологи та гігієністи рекомендують проводити її під час комплексної професійної чистки зубів.

Гигиена и пародонтология - Вектор-терапия
Гигиена и пародонтология - Фотодинамотерапия
Фотодинамотерапія

Фотодинамотерапія чинить ефективну антимікробну дію та застосовується в пародонтології та терапевтичній стоматології. Лікар-пародонтолог може порекомендувати цю процедуру під час комплексного лікування пародонтиту, у випадку ускладнень після імплантації або в ситуації захворювань ясен.  Це – безболісна та безпечна процедура, оскільки дозволяється для малюків віком від 7 років та особливо ефективна у випадку ускладнень в період застосування  пластинок і брекетів.

Плазмотерапія ясен

Плазмотерапія в стоматології дає прекрасні результати в процесі відновлення тканин порожнини рота після запальних процесів або операційних втручань, у випадку симптомів кровоточивості ясен і пародонтиту, ефективна в період приживлення імплантатів або за наявності симптомів рухливості зубів. Організм активно приймає власні клітини, що активізує процеси загоєння та укріплює імунітет у ротовій порожнині. Ця процедура являється безболісною та проводиться лише за рекомендацією лікаря.

Гигиена и пародонтология - Плазмотерапия
Гигиена и пародонтология - Хирургическая пародонтология
Хірургічна пародонтологія

Хірургічна пародонтологія передбачає широкий спектр процедур, що проводяться у випадку лікування ясенних кишень, підготовки до протезування, для лікування тканин зубів тощо. Всі хірургічні втручання у клініках «Аванто» проводяться в стерильних умовах, із застосуванням ефективної анестезії та під контролем на кожному етапі. Досвідчені спеціалісти проводять ювелірні операції в найбільш комфортних умовах для пацієнта – без болю та переживань. За короткий проміжок часу висококваліфіковані лікарі допоможуть усунути всі проблеми, повернувши здоров’я зубам і яснам на довгі роки.

null
НАШЕ ВИДЕО

Гигиена и пародонтология - Профессиональная чистка зубов play video
Профессиональная чистка зубов
Гигиена и пародонтология - Лазерное отбеливание зубов play video
Компклексное лечение пародонтита
Гигиена и пародонтология - Вектор-терапия play video
Вектор-терапия при пародонтите
Гигиена и пародонтология - Плазмотерапия play video
Плазмотерапия десен
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.