Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Лікування зубів до вагітності

Дуже важливо планувати вагітність свідомо, та підготуватися до народження дитини завчасно. Це стосується і питання стоматологічного лікування – більшість стоматологічних проблем краще попередити до зачаття малюка. Справа в тому, що, відвідуючи стоматолога завчасно, ви турбуєтеся не лише про своє здоров’я, але й про здоров’я майбутнього малюка. Таким чином, лікування зубів до вагітності дозволяє уникнути стоматологічних маніпуляцій із застосуванням небажаних медикаментів уже для майбутньої мами (наприклад, це анестетики або антибіотики).

Планування лікування зубів перед вагітністю

Нерідко трапляється так, що гормональні зміни, якими супроводжується період вагітності, можуть вплинути на те, що «про себе нагадає» зуб, який вам давно радили видалити. Не варто забувати: є значний ризик того, що всі стоматологічні проблеми, які ви ігнорували до вагітності, можуть проявитися саме в цей період. Зовсім не обов’язково, що  такою ситуацією має справу кожна майбутня мама, але гігієні порожнини рота безумовно доведеться приділяти більше уваги.

Якщо ж провести лікування зубів перед вагітністю, значно збільшується вірогідність того, що один із найпрекрасніших та відповідальних періодів у житті ви проведете в хорошому настрої, а не в пошуках невідкладної стоматологічної допомоги. Зазначимо, що свідоме планування вагітності означає увагу до здоров’я зубів не лише у майбутньої мами, але й у батька. Відомо, що під час поцілунку відбувається перенос бактерій на слизову оболонку партнера, і у випадку невилікуваних зубів у одного з подружжя, зуби іншого – зазнають «бактеріальної атаки». Для майбутньої мами така ситуація представляє ризик швидкого розвитку карієсу та хворобо пародонту. Тому лікування зубів перед вагітністю рекомендується провести обом майбутнім батькам.

Рекомендації з лікування зубів перед вагітністю

У мережі клінік «Аванто» представлені інноваційні можливості сучасної стоматології, що дозволяє провести ретельну діагностику, професійну чистку зубів та всі необхідні процедури з лікування – у найбільш комфортних умовах для пацієнта. Ми рекомендуємо майбутнім мамам обов’язково відвідати стоматолога перед вагітністю, щоб уникнути будь-яких ризиків ускладнень у майбутньому. Наші спеціалісти також проконсультують вас із приводу правильної гігієни порожнини рота у період вагітності.

Поділиться:

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.