Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Телерентгенографія

Телерентгенографія (ТРГ) – це вид діагностики, що найбільш ефективний під час корекції прикусу, виправлення положення зубів, тотальному протезуванні або у випадку травм, пов’язаних із щелепно-лицевою областю. Сучасне обладнання чинить мінімальну дозу опромінення, тому дослідження являється безпечним, але в період вагітності його призначають лише у випадку крайньої потреби.

Показання до проведення телерентгенографії

  • для визначення факторів, що впливають на неправильний прикус;
  • для дослідження характеристик кісток черепа;
  • щоб визначити напрямок зміщення зубів;
  • для виявлення індивідуальних особливостей росту, анатомічної будови або патологій зубощелепної системи;
  • для проміжного контролю ефективності лікування;
  • під час планування тотального протезування.

Процедура телерентгенографії (ТРГ)

Під час проведення дослідження пацієнт може стояти або сидіти, а для того щоб зображення було чітким, потрібно тримати голову непорушно.  Процедура телерентгенографії – зовсім безболісна, займає лише кілька хвилин і виконується в комфортних умовах для пацієнта. Лікар може призначити цей різновид діагностики після попереднього огляду. У разі потреби також може знадобитися прицільний або панорамний  знімок зубів і комп’ютерна томографія.

Переваги телерентгенографії (ТРГ)

  • максимальна інформативність для лікарів-ортодонтів;
  • безпечність процедури завдяки застосуванню сучасного цифрового обладнання;
  • процедура ТРГ займає мало часу, що дає змогу оперативно вивчити дані та поставити діагноз і розпочати планування лікування.
ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД, КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА
Телерентгенографія
600-2000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.