Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок зубів (ортопантомограма) – це дуже важливий етап діагностики у стоматології, тому що показує стан усієї зубощелепної системи. Цей вид дослідження може бути призначений у комплексі з прицільним знімком зуба або комп’ютерною томографією після первинного огляду. Вперше цей метод був запропонований у 1950-х роках, і сьогодні являється невіддільною частиною якісної стоматології.

Панорамний знімок зубів – показання

  • точна діагностика новоутворень (кісти та гранульоми), осередків ураження карієсом, які неможливо визначити візуально; проблеми з каналами зубів; стан тканин, що оточують зуб (пародонт);
  • підготовчий етап до імплантації (дослідження стану кісткової тканини);
  • підготовка до протезування;
  • корекція прикусу (завдяки панорамному знімку та телерентгенографії обирають оптимальну ортодонтичну конструкцію);
  • огляд перед хірургічним втручанням;
  • видалення зуба у випадку запального процесу та інших захворювань.

Переваги панорамного знімка зубів

Панорамний знімок зубів, або ортопантомограма, має ряд переваг:

  • це швидкий та інформативний метод дослідження: потрібно декілька хвилин, аби лікар побачив усі дані, визначив точний діагноз і запропонував ефективне лікування;
  • сучасне обладнання являється безпечним (доза опромінення в 40 разів нижча за допустиму норму);
  • висока якість зображення;
  • дані зберігаються в електронному вигляді, що дає змогу збільшити зображення, побачити динаміку лікування та швидко відновити інформацію минулих років, або оперативно надіслати зображення до іншої клініки для додаткової консультації.

Панорамний знімок зубів у комплексній діагностиці

Після первинного огляду лікар вирішує, чи потрібно робити панорамний знімок зубів. Нерідко цей різновид обстеження являється етапом комплексної діагностики для уточнення діагнозу або планування стоматологічного лікування. Сучасне цифрове обладнання дає змогу отримати ортопантомограму в найкращій якості, що впливає на постановку точного діагнозу та мінімізує ризик помилок або проведення неефективного лікування.

ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД, КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА
Панорамний знімок
600 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.