Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Прицільний знімок зуба

Прицільний знімок зуба (радіовізіографія) – це різновид стоматологічної діагностики, що проводиться за допомогою цифрового рентген-апарату (радіовізіографа), та має для стоматолога високу інформативність. Сучасне обладнання відрізняється дуже низьким рівнем опромінення, тому дозволено для діагностики під час вагітності та для обстеження малюків. Прицільний знімок зуба надає можливість побачити приховані процеси, підтвердити діагноз і обрати найбільш ефективну методику стоматологічного лікування.

Прицільний знімок зуба – показання до проведення

  • для визначення обсягу каріозних уражень – в тому числі й під пломбою або протезом;
  • у випадку гранульоми або кісти зуба;
  • у випадку дефектів зубного ряду;
  • перед видаленням зуба;
  • для проміжного контролю (художньої реставрації зубів, пломбування каналів тощо).

Переваги сучасного радіовізіографа

Сьогодні в стоматології застосовується не лише традиційне рентгенологічне обладнання, але й сучасні радіовізіографи, що мають ряд переваг:

  • це – безпечний вид обстеження, оскільки апарат має знижену дозу опромінення;
  • отримані знімки зберігаються в електронному вигляді, що дає змогу лікарю в будь-який час знайти дані минулих років;
  • електронне зображення можна збільшити, завдяки чому доктор може побачити найдрібніші деталі.

Прицільний знімок зуба (радіовізіографія) у комплексній діагностиці

Попри всі переваги радіовізіографії, прицільний знімок зуба не являється універсальним способом комплексної діагностики в стоматології. Оскільки площа обстеження невелика (1-2 зуби), а зображення виконане лише у двох проекціях – залежно від ситуації ще виконують панорамний знімок і комп’ютерну томографію. Будь-які обстеження призначаються лікарем після попереднього огляду для уточнення діагнозу.

ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД, КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА
Прицільний знімок
340 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.