Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Комп’ютерна томографія

Комп’ютерна томографія (КТ) – це один із найбільш точних методів діагностики у сучасній стоматології. На відміну від рентгенівського знімка цей вид дослідження дає тримірну (3D) модель у декількох проекціях, що показує повну інформацію щодо стану зубів та щелепно-лицевої області. Сучасне цифрове обладнання дає змогу  провести таку діагностику без ризику похибок або спотворення результатів.

Переваги компютерної томографії

  • обстеження проводиться швидко (процедура триває менше хвилини);
  • нема потреби в попередній підготовці;
  • безпечність (мінімальне опромінення);
  • висока якість знімків.

Показання до проведення компютерної томографії

  • у випадку травми щелепно-лицевої області КТ показує переломи кісток, зміщення щелепи, пошкодження коренів зубів та інші проблеми, що неможливо виявити під час візуального обстеження;
  • для підтвердження попереднього діагнозу;
  • у випадку неправильного положення зубів КТ проводиться до початку пародонтального лікування, щоб лікар міг підібрати найбільш ефективну брекет-систему;
  • у випадку ускладнень лікування каналів зуба;
  • у випадку новоутворень у ротовій порожнині, що можуть виникнути, наприклад, після травми;
  • під час планування хірургічного втручання КТ дає змогу визначити фактори, що ускладнюють, та спрогнозувати тривалість і об’єм операції.

Комп’ютерна томографія (КТ) у комплексній діагностиці

Комп’ютерна томографія являється етапом комплексної діагностики зубів. У разі потреби лікар може призначити панорамний або прицільний знімок зубів, телерентгенографію та інші додаткові обстеження. Маючи у своєму розпорядженні точні дані, команда спеціалістів визначає всі наявні проблеми та обирає найбільш ефективне лікування. КТ – це безболісна процедура, що проводиться в комфортних умовах як для дорослих, так і для маленьких пацієнтів.

ПЕРВИННИЙ ОГЛЯД, КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДІАГНОСТИКА
Комп’ютерна томографія (3D)
700-1550 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.