Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Діагностика

Прицільний знімок зуба має для стоматолога високу інформативність, оскільки надає можливість побачити приховані захворювання, підтвердити діагноз і обрати найбільш ефективну методику лікування. Така діагностика в стоматології проводиться за допомогою сучасного рентген-обладнання, що являється безпечним для обстеження малюків. Це безболісна процедура, що триває кілька хвилин і проводиться в комфортних умовах для пацієнта.

Панорамний знімок зубів являється дуже важливим етапом діагностики в стоматології, оскільки відображує стан усієї зубощелепної системи. Це швидкий та інформативний вид обстеження, що являється безболісним і проводиться за допомогою сучасного безпечного обладнання. Комплексна стоматологічна діагностика необхідна під час підготовки до протезування або імплантації, корекції прикусу або видалення зубів та в інших випадках.

стоматологическая диагностика - панорамный снимок зубов
стоматологическая диагностика - телерентгенография

Телерентгенографія найбільш ефективна у випадку виправлення положення зубів і корекції прикусу, підготовки до тотального протезування, травм щелепно-лицевої області та проміжного контролю лікування. Процедура телерентгенографії – абсолютно безболісна та займає лише кілька хвилин. Додатково може бути проведена інша стоматологічна діагностика. Лікар-рентгенолог застосовує сучасне цифрове обладнання, що являється безпечним навіть для маленьких пацієнтів.

Комп’ютерна томографія являється одним із найбільш точних методів діагностики в сучасній стоматології. Це безболісна процедура, для виконання якої потрібно менш як хвилину. 3D знімок зубів відображує повну інформацію про ті захворювання, що неможливо виявити під час візуального обстеження (наприклад, лікар-діагност визначає стан каналів зубів тощо). Лікар-рентгенолог застосовує сучасне цифрове обладнання, що являється безпечним та забезпечує високу якість зображень без ризику похибок або спотворення результатів.

стоматологическая диагностика - компьютерная томография
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.