Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Лікування зубів уві сні у дітей

Лікування зубів уві сні у дітей – це можливість уникнути стресу для малюка під час стоматологічного лікування. Сучасні методики дають змогу провести будь-які процедури в комфортних умовах для маленьких пацієнтів. Медикаментозний сон – це не наркоз, під час якого життєві функції пацієнта забезпечуються за допомогою апаратури. Доктор застосовує ненаркотичні заспокійливі препарати, завдяки яким малюк засинає, а через 2 години – прокидається.

Переваги лікування зубів уві сні для дітей

  • емоційний комфорт (дитина не зазнає страху, стресу, болю та переживань);
  • протягом одного візиту до стоматолога можна провести одразу декілька процедур або складне лікування;
  • заспокійливі препарати являються безпечними для малюка та не мають побічних ефектів (головний біль, запаморочення, сплутаність свідомості тощо);
  • препарати виводяться з організму через 2 години.

Стоматологическое лечение во сне у детей в Киеве Печерск Подол

Гарантії безпеки лікування зубів уві сні у клініках Аванто

  • спеціалісти клінік «Аванто» гарантують повну безпеку седативних препаратів, що застосовуються для медикаментозного сну під час лікування зубів;
  • лікування уві сні ретельно планується (пацієнт попередньо проходить консультацію анестезіолога та в разі потреби може бути направлений на обстеження до інших профільних спеціалістів);
  • седацію проводить спеціалізована бригада анестезіологів МЦ «Добробут»;
  • протягом усього процесу лікування стан пацієнта контролюється за допомогою високоточної апаратури, а також чергує карета швидкої допомоги;
  • заспокійливі препарати вводяться в мінімальних дозах та не спричиняють пригнічення роботи дихального центру;
  • стоматолог зосереджений на якості лікування та не зазнає негативних переживань через те, що може заподіяти дитині біль.
ЛІКУВАННЯ УВІ СНІ
Надання послуг уві сні здійснюється з націнкою
+10%
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.