Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Лікування зубів уві сні у дорослих

Лікування зубів уві сні у дорослих – це застосування медикаментозного сну під час проведення різних стоматологічних маніпуляцій. Сьогодні стоматологічне лікування проводиться в комфортних умовах для пацієнтів, оскільки багато процедур являються безболісними, або у разі потреби застосовується ефективна анестезія. Але іноді знеболювання недосить. У таких випадках можна провести лікування зубів уві сні. Медикаментозний сон і наркоз – це не одне й те саме. Доктор застосовує заспокійливі препарати, після чого пацієнт занурюється в розслаблений стан, що подібний до сну. На відміну від звичайного наркозу, седація не являється анестезією як такою, тому обов’язково проводиться місцеве знеболювання, щоб забезпечити повністю безболісний процес лікування.

Коли потрібне лікування уві сні

Стоматологічне лікування уві сні проводиться лише за рекомендацією лікаря, та являється правильним рішенням у наступних ситуаціях:

 • для пацієнтів із дентофобією (дуже сильний страх стоматологічного лікування);
 • якщо пацієнт має дуже низький больовий поріг;
 • для дітей молодше 4-х років;
 • для дорослих і дітей із вираженим блювотним рефлексом;
 • у випадку алергії на знеболювальні препарати;
 • якщо потрібно провести складне та тривале лікування (наприклад, видалення декількох зубів одразу);
 • для пацієнтів із хворобами серця, підвищеним тиском та іншими соматичними захворюваннями.

Переваги лікування зубів уві сні

 • безпека: застосовуються ненаркотичні препарати, що не мають побічних ефектів (головний біль, запаморочення, сплутаність свідомості тощо);
 • препарат діє через 2 хвилини, і виводиться з організму через 2 години;
 • відсутність стресу в процесі лікування зубів;
 • можливість провести складне лікування за один прийом у лікаря.

Нагадаємо, що деяким пацієнтам седація може бути протипоказана, тому стоматолог призначає серію додаткових аналізів і може порекомендувати додаткові обстеження у фахівців.

Лікування зубів уві сні у клініках Аванто

У мережі клінік «Аванто» лікування зубів уві сні проводиться як для дорослих, так і для маленьких пацієнтів. Ми застосовуємо лише сертифіковані та безпечні заспокійливі препарати. Седація проводиться під ретельним наглядом лікарів-анестезіологів МЦ «Добробут». Фахівці спостерігатимуть за станом пацієнта протягом усього лікування, застосовуючи високоточне діагностичне обладнання.

ЛІКУВАННЯ УВІ СНІ
Надання послуг уві сні здійснюється з націнкою
+10%
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.