Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Лікування уві сні

Стоматологическое лечение во сне - Лечение во сне у детей
Лікування зубів уві сні у дітей

Стоматологічне лікування зубів уві сні дає змогу уникнути стресу для малюків у випадку серйозних втручань або якщо дитина дуже боїться стоматолога. Спеціалісти клінік «Аванто» гарантують безпеку седативних препаратів, що використовуються для медикаментозного сну під час лікування зубів: лікар застосовує ненаркотичні заспокійливі препарати, що не мають побічних ефектів, а седацію проводить спеціалізована бригада анестезіологів МЦ «Добробут».

Лікування зубів уві сні у дорослих

Стоматологічне лікування уві сні відрізняється від загального наркозу, адже лікар застосовує заспокійливі препарати, що не мають побічних ефектів і забезпечують розслаблений стан. Ми застосовуємо лише сертифіковані та безпечні заспокійливі препарати. Седація проводиться під ретельним контролем лікарів-анестезіологів МЦ «Добробут». Профільні спеціалісти спостерігають за станом пацієнта протягом усього лікування, застосовуючи високоточне діагностичне обладнання.

Стоматологическое лечение во сне - Лечение во сне у взрослых
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.