Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Наші клініки

Наші фахівці мають успішний багаторічний досвід і використовують

найкраще європейське обладнання для діагностики та лікування.

История сети стоматологических клиник Аванто
Історія

«Аванто» – це мережа клінік європейського рівня з більш ніж 25-річним досвідом у сфері надання стоматологічних послуг. З 1992 року ми слідуємо актуальним технологічним досягненням в області стоматології, гарантуємо відмінний результат лікування з турботою про наших пацієнтів.

Філософія

Філософія мережі клінік «Аванто» базується на чесних і відкритих відносинах із пацієнтом, ефективному розвитку технологій і постійному вдосконаленні майстерності роботи медичної та адміністративної команди.

Философия сети стоматологических клиник Аванто
Безопасность и безболезненность
Безпека та безболісність

Мережа стоматологічних клінік «Аванто» гарантує безпеку та безболісність лікування кожному пацієнту: ми застосовуємо сучасні технології та протоколи стерилізації. Наші клініки оснащені високоефективним німецьким обладнанням Melag, а комп’ютерна анестезія забезпечує насправді комфортний процес лікування.

Правила обслуговування

Для комфортного та якісного прийому пацієнтів, ми хочемо ознайомити Вас із кількома загальними Правилами обслуговування в наших клініках. Ми цінуємо Ваш час та довіру.

Правила обслуживания в сети стоматологических клиник Аванто
Сервис и гарантии в сети стоматологических клиник Аванто
Сервіс і гарантії

Метою нашої роботи завжди являється надання максимально повного спектра стоматологічних послуг із дотриманням високої якості сервісу. Ми цінуємо Ваш вибір і час та хочемо, аби Ви завжди знали, що ми допоможемо Вам і Вашим близьким впоратися з хворобою, вчасно запобігатимемо її виникненню та подбаємо не лише про здоров’я, але й про хороший настрій.

null
Наші відео

play video
play video
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.