Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Лікування зубів без бормашини

Лікування зубів без бормашини – це застосування спеціальних методик попередження карієсу. Можливості сучасної стоматології дозволяють уникнути неприємного знайомства з бормашиною в ранньому віці. Якщо своєчасно відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного огляду, то можна запобігати розвиткові карієсу на ранніх стадіях і провести лікування в найбільш комфортних умовах для малюка.

Методи лікування без бормашини

У клініках «Аванто» застосовується декілька ефективних методик лікування карієсу без бормашини:

  • Методика Icon – спрямована на усунення поверхневого карієсу та являється безболісною. Пошкоджену емаль запечатують за допомогою спеціальних матеріалів, які, проникаючи вглиб, зупиняють розвиток карієсу. Ця процедура також рекомендована підліткам після застосування брекет-систем.
  • Озонування зубів за допомогою апарату HealOzone дає змогу лише за 20 секунд знищити  до 99,9% хвороботворних бактерій. Ця процедура – ефективна під час лікування карієсу на стадії плями та являється безболісною.

Профілактика карієсу у дітей

Ми також рекомендуємо проводити процедури профілактики карієсу:

  • Фторування зубів не лише захищає емаль від хвороботворних бактерій, але й забезпечує антимікробне середовище в порожнині рота та понижує чутливість зубів. Нанесення фторуючих гелів не спричиняє дискомфорту маленьким пацієнтам.
  • Герметизація фісур (природні поглиблення на поверхні зубів): на поверхню зубів наносять спеціальний матеріал, що створює захисний бар’єр і запобігає утворенню нальоту та впливу бактерій.

Переваги лікування зубів без бормашини

Сучасні методи лікування карієсу на ранніх стадіях дають змогу зберегти зуби здоровими. За допомогою точного діагностичного обладнання лікар своєчасно виявить проблему та запропонує найбільш ефективні процедури для маленьких пацієнтів. Методи лікування та профілактики карієсу без бормашини являються безпечними, та для їх проведення навіть не потрібно застосовувати знеболювання.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
400 грн
Озонотерапія
550-1500 грн
Глибоке фторування
150-800 грн
Герметизація фісур
900 грн
Лікування карієсу без «свердління» ICON (без набору)
1750-3400 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.