Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Видалення молочних зубів

Видалення молочних зубів – це процедура, з якою знайомі всі малюки. Ми турбуємося про наших маленьких пацієнтів, тому створили для них найбільш сприятливі умови. У приймальні дитина може погратися та розслабитися, познайомитися з лікарем. Ефективне знеболювання проводиться за допомогою чарівної «ручки», або комп’ютерної анестезії STA (Single Tooth Anesthesia system), а мультики – відволікають від лікувальних маніпуляцій. Аби малюк почувався у повній безпеці, під час прийому можуть бути присутні батьки.

Коли молочні зуби потрібно видаляти обов’язково

Щоб уникнути ускладнень, зберігати молочні зуби іноді не варто в наступних випадках:

  • за наявності карієсу в запущеному стані – коли зуб дуже пошкоджений і не підлягає відновленню;
  • у випадку формування кісти біля основи молочного зуба;
  • якщо молочний зуб давно хитається, але не квапиться випадати (це спричиняє дискомфорт для дитини та може призвести до запалення ясен);
  • коли молочний зуб міцно тримається, перешкоджаючи росту постійного зуба;
  • якщо молочний зуб займає місце постійного зуба, що призводить до порушення зубного ряду та формування неправильного прикусу;
  • у випадку серйозної травми зуба (за наявності сколу, значної тріщини або пошкодження кореня);
  • за рекомендацією лікаря-ортодонта: коли необхідне видалення одного або декількох молочних зубів для формування правильного прикусу та гарного зубного ряду;
  • у випадку зайвого (надкомплектного) зуба – такі ситуації трапляються досить рідко в лікарській практиці.

Чому не можна видаляти молочні зуби в домашніх умовах?

Видаляти молочні зуби в домашніх умовах – не можна. Іноді зуб настільки хитається, що навіть немає потреби в знеболенні, але це не привід ігнорувати візит до дитячого стоматолога. Адже лише спеціаліст зробить усе правильно та в стерильних умовах. Видалення молочних зубів вдома може спричинити біль або нанести психологічну травму чи призвести до ускладнень.

Видалення молочних зубів у клініках Аванто

Протягом більше 20-ти років ми спеціалізуємося на дитячій стоматології. У клініках «Аванто» застосовується сучасне обладнання для створення найбільш стерильних та безпечних умов для маленьких пацієнтів, а наші лікарі знайдуть підхід до найбоязкішого непосиди та потурбуються про те, аби малюк посміхався.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
400 грн
Анестезія комп’ютерна «STA»
500 грн
Видалення зуба
450-1100 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.