Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Герметизація фісур

Герметизація фісур – це ефективна методика профілактики карієсу в дитячій стоматології. Можливості сучасної стоматології дають змогу маленьким пацієнтам уникнути неприємного знайомства з бормашиною. За умови регулярного відвідання дитячого стоматолога сьогодні можна запобігати розвитку карієсу молочних та постійних зубів на ранніх стадіях. Однією з найбільш ефективних методик у цьому напрямку являється процедура герметизації фісур.

Фісури – це природні рельєфні поглиблення на жувальній поверхні зубів, що сприяють кращому перетиранню їжі, та водночас – являються «сприятливим» фактором для розвитку карієсу. Адже в цих заглибленнях, як правило, накопичуються залишки їжі, та утворюється зубний наліт. Зазначимо, що фісури відсутні на поверхні різців та іклів.

Процедура герметизації зубів

Герметизація фісур – цілком безболісний процес, що триває близько 20 хвилин (на один зуб), а тривалий ефект зберігається протягом 3-5 років. На поверхню зуба наноситься спеціальний матеріал, який створює захисний бар’єр у відношенні формування нальоту та дії бактерій. До складу такого герметика, що застосовується у клініках «Аванто», входять спеціальні протикаріозні компоненти (фтор). Протягом року після нанесення на зуб цей матеріал виділяє іону фтору, забезпечуючи лікувальну та захисну дію. Процедура герметизації фісур проводиться з застосуванням шприц-ручки: цей апарат не спричиняє болісних відчуттів і не створює стресу для малюків.

Як проходить герметизація фісур у дітей

Герметизація фісур проводиться в декілька етапів:

  • спочатку зуб очищують за допомогою пасти, що не містить фтору;
  • після очищення зуб обробляють за допомогою антисептичного засобу та ізолюють від слини;
  • потім наносять спеціальну кислоту, яку згодом змивають;
  • після того, як поверхня зуба висушена – наносять невелику кількість герметика;
  • стоматолог фіксує цей матеріал, застосовуючи світлову лампу;
  • зуб покривають спеціальним лаком або гелем із вмістом фтору.

Як часто потрібно проводити герметизацію фісур

Періодичність проведення цієї процедури залежить від індивідуальних особливостей здоров’я малюка та дотримання гігієни порожнини рота. Нагадаємо, що запобігати розвитку карієсу на ранніх стадіях – можна за умови регулярного відвідування дитячого стоматолога для профілактичних оглядів. Загалом, герметизація фісур молочних зубів проводиться у віці від 2,5 до 3 років – коли зуби вже повністю прорізалися.

Герметизація фісур у клініках Аванто

У клініках «Аванто» досвідчені дитячі стоматологи застосовують сертифіковані матеріали провідних світових виробників, що вже являється запорукою відмінного результату. Ми турбуємося про емоційний стан маленьких пацієнтів: наші лікарі – завжди знайдуть підхід до пустотливого непосиди, а сучасні методики дають змогу провести різні види лікування цілком безболісно.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
400 грн
Герметизація фісур
900 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.