Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Рання ортодонтія

Рання ортодонтія – це напрямок у дитячій стоматології, що означає комплексне лікування проблеми неправильного прикусу та порушень у формуванні зубного ряду. Про красу усмішки та здоров’я зубів потрібно турбуватися з ранніх років. Маленьким пацієнтам, як і дорослим, рекомендується відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного обстеження раз на півроку. Під час регулярного огляду має бути присутній лікар-ортодонт: цей спеціаліст вчасно виявить будь-які порушення в формуванні зубного ряду. Адже неправильне розташування зубів може спричинити порушення прикусу, дефекти мовлення та пошкодження емалі.

Консультація у дитячого ортодонта

Протягом консультації в дитячого ортодонта можуть бути виявлені причини неправильного розвитку зубощелепного апарату та запропоновані найбільш ефективні методики лікування:

  • як розвиватимуться щелепно-лицеві структури, та які є можливості вчасно виправити порушення;
  • призначають апарати та спеціальні вправи для виправлення прикусу;
  • проводиться контроль темпів і характеру розвитку щелепи дитини;
  • відлучення малюка від соски або звички смоктати палець;
  • консультація в суміжних спеціалістів (наприклад, у ЛОР-лікаря).

Переваги ранньої ортодонтії

Після ретельної діагностики та необхідного терапевтичного лікування (усунення каріозних порожнин тощо) – лікар-ортодонт обирає найбільш ефективні вправи та методики для виправлення прикусу й порушень формування зубного ряду. Це можуть бути пластинки та інші засоби, а підліткам уже можна застосовувати брекет-системи або прозорі капи Інвізілайн. Сучасні ортодонтичні конструкції не спричиняють малюкам відчутного дискомфорту, та саме в ранньому віці виправлення нерівних зубів або порушень прикусу – дає найшвидший і стабільний результат.

Дитячий ортодонт у клініках Аванто

Дитяча стоматологія – один з основних напрямків клінік «Аванто». Наші дитячі ортодонти застосовують найбільш ефективні методики виправлення прикусу та розташування зубів, що не тільки забезпечують відмінний результат, але і являються комфортними для малюків. Ми проводимо консультації для молодих батьків щодо гігієни порожнини рота до першої зубної щітки та відлучення дитини від шкідливих звичок, що впливають на формування зубного ряду в період прорізування. Навіть для немовлят, котрі ще не мають зубів, лікар порекомендує спеціальні соски, що сприяють  правильному формуванню щелепи.

ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Ортодонтичні апарати
3200-10700 грн
ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
400 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.