Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Озонування зубів

Озонування зубів – це одна з найефективніших методик у дитячій стоматології. Ця процедура дає змогу малюкам уникнути неприємного знайомства з бормашиною та безболісно вилікувати інші стоматологічні захворювання.  Газоподібний озон має відмінні стерилізуючи властивості, що забезпечує якісну дезінфекцію ураженої ділянки без травмування м’яких тканин.

Показання до проведення озонування зубів у дітей

Озонування зубів забезпечує відмінні результати у випадку різних стоматологічних проблем:

  • у процесі лікування початкового карієсу (на стадії плями) без застосування бормашини;
  • у випадку грибкового та інфекційного ураження тканин ротової порожнини, в тому числі – стоматитах та виразках вірусного походження (наприклад, герпетичних);
  • під час прорізування зубів;
  • для зниження гіперчутливості зубів;
  • для лікування тканин, що оточують зуб (пародонту).

Процедура озонування зубів у дітей

Озонування зубів у клініках «Аванто» проводиться з застосуванням сучасного обладнання, що являється безпечним для малюків. Після спеціальної обробки на зуб надівають спеціальний ковпачок, під’єднаний до апарату озонування. Потім подається озон, що знищує до 99,9% бактерій в ураженій ділянці. Таким чином, зуб стає стерильним. Процес озонування одного зуба займає кілька секунд. Потому його покривають спеціальним засобом для укріплення емалі та профілактики карієсу.

Переваги озонування зубів

  • процедура – цілком безболісна;
  • озонування зубів не викликає подразнення слизової оболонки;
  • ця методика – безпечна та не травматична для м’яких тканин;
  • лікування проводиться безконтактним способом і займає небагато часу.

Озонування зубів являється ефективною методикою лікування карієсу на початковій стадії без бормашини. Це являється безперечною перевагою застосування цієї процедури в дитячій стоматології. Нагадаємо, що регулярне відвідування дитячого стоматолога раз на півроку дає змогу вчасно виявити будь-які проблеми на ранній стадії та запобігти їх розвиткові за допомогою процедур, найбільш комфортних для малюків.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
400 грн
Озонотерапія
550-1500 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.