Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Фторування зубів

Фторування зубів – це ефективна методика профілактики карієсу в дитячій стоматології. Здоров’я зубів у малюків залежить від збалансованого харчування  та правильної гігієни порожнини рота. Дитина повинна отримувати всі необхідні вітаміни та мікроелементи. Особливе значення в формування емалі зубів має фтор. Як правило, цей елемент міститься в воді, але, якщо якість питної води незадовільна, то вже в ранньому віці потрібна додаткова мінералізація емалі зубів.

Переваги фторування зубів у дітей

  • іони фтору підтримують антибактеріальне середовище в порожнині рота;
  • емаль стає в 10 разів міцнішою;
  • ризик виникнення карієсу знижується на 65%;
  • іони фтору запобігають пошкодженню емалі кислотами;
  • подовжується строк служби пломб;
  • знижується чутливість зубів;
  • зменшується утворення зубного нальоту;
  • значно рідше виникають захворювання ясен.

Процедура фторування зубів

фторування зубів проводиться лише за рекомендацією стоматолога та дозволено малюкам з 2-річного віку. Якщо лікар виявив каріозні порожнини, фторування проводиться після того, як ці проблеми було усунуто.

Просте фторування зубів – це коли за допомогою спеціального пензлика на поверхню зубів наносять фтористий гель або лак. Також для цього можуть застосовуватися спеціальні капи. Таким чином, шар фториду закріплюється на емалі. Процедура триває близько 15-20 хвилин, і потрібно провести 5-10 сеансів – це визначається індивідуально.

Глибоке фторування зубів – більш ефективне, оскільки фторуючі елементи проникають у пори емалі, істотно укріплюючи її. Після професійної чистки зубів лікар наносить спеціальний розчин, який «запечатує» емаль. Потому ротову порожнину додатково обробляють та ополіскують.

Переваги фторування зубів

Фторування зубів – цілком безболісна процедура, що проводиться в комфортних умовах для маленьких пацієнтів. Ця методика дає змогу виконати ефективну профілактику карієсу та зберегти зуби здоровими, а усмішку – гарною з ранніх років. Нагадаємо, що як малюкам, так і дорослим, рекомендується відвідувати стоматолога для профілактичного огляду двічі на рік.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
400 грн
Глибоке фторування
150-800 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.