Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Пломбування зубів у дітей

Пломбування зубів у дітей – це ефективна процедура, що допомагає зберегти здоров’я зубів у ранньому віці та запобігати розвиткові карієсу. Можливості сучасної стоматології дають змогу провести лікування карієсу в малюків без бормашини. Але такі методики застосовують лише у випадку початкових стадій карієсу. Іноді – все ж таки потрібно запломбувати проблемний зуб, аби уникнути ускладнень. Наприклад, запущений карієс може стати причиною передчасного видалення молочних зубів, що впливає на формування правильного зубного ряду. Також виникає ризик інфекцій і запальних процесів ротової порожнини. Тому пломбування молочних зубів потрібно проводити своєчасно.

Особливості пломбування зубів у дітей

Зазвичай, для пломбування молочних зубів застосовуються профілактичні матеріали. Головна їхня відмінність від сполук, що застосовуються для лікування постійних зубів (композитів), – у тому, що вони виділяють спеціальні компоненти протягом тривалого часу, та відбувається зміцнення зубів. Такі профілактичні матеріали застосовуються й для постійних зубів, які ще не повністю розвинені.  Це – тимчасова пломба, частину якої потому видаляють і замінюють постійною композитною пломбою, що цілком відповідає природному кольору зуба.

Пломбування зубів у дітей у клініках Аванто

У мережі клінік «Аванто» для пломбування молочних зубів застосовуються сертифіковані матеріали, що дають змогу виконати повноцінне відновлення зубів. У разі потреби ми проводимо ефективне знеболювання за допомогою комп’ютерної анестезії STA (Single Tooth Anesthesia System). Цей апарат зовні нагадує кулькову ручку, а процедура відрізняється від традиційної ін’єкції, що може провокувати неприємні емоції в маленьких пацієнтів. Ми проводимо пломбування молочних зубів безболісно та в комфортних умовах для малюків.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
400 грн
Анестезія комп’ютерна «STA»
500 грн
Лікування карієсу
1200-1750 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.