Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Профілактика карієсу у дітей

Профілактика карієсу – це комплекс методів стоматологічного лікування в дитячій стоматології, що застосовуються для запобігання розвиткові карієсу тимчасових і постійних зубів. Здорові зуби та гарну посмішку можна зберегти з ранніх років. Для профілактики карієсу та інших стоматологічних захворювань малюкам потрібно отримувати всі потрібні вітаміни та дотримуватися правильної гігієни порожнини рота. Дитячий стоматолог розкаже молодим батькам, як правильно чистити зуби дітям до першої зубної щітки та порекомендує необхідні засоби, а ще – виконає корисні процедури, що запобігають появі карієсу та можуть зупинити його розвиток на початковій стадії.

Озонування зубів у дітей

Процедура озонування зубів у дітей являється особливо ефективною в дитячій стоматології, адже дає змогу уникнути знайомства з бормашиною. Поверхню зуба обробляють газоподібним озоном, що подається під помірним тиском і знищує до 99,9% бактерій. У мережі клінік «Аванто» озонування зубів у дітей проводиться за допомогою апарату HealOzone. Ця процедура – цілком безболісна та займає мінімум часу: обробка одного зуба триває близько 20 секунд.

Профилактика кариеса у детей в Киеве Печерск Подол

Фторування зубів для профілактики карієсу

Фторування зубів – це один із найбільш ефективних методів профілактики карієсу в малюків. Ця процедура сприяє укріпленню емалі та понижує чуттєвість зубів, а також забезпечує антимікробне середовище в ротовій порожнині. Залежно від віку та загального стану зубів малюка – лікар може порекомендувати один із трьох варіантів фторування: покриття емалі фторлаком, застосування індивідуальної капи або глибоке фторування. Процедура являється абсолютно безболісною та не спричиняє дискомфорту.

Герметизація фісур

Фісури – це природні рельєфні заглиблення на поверхні жувальних зубів. Герметизація цих ділянок за допомогою спеціальних препаратів у ранньому віці дає змогу знизити ризик виникнення карієсу, оскільки перешкоджає появі зубного нальоту та хвороботворних мікробів. Ефект лікування зберігається протягом 2-5 років. Герметизація фісур може бути інвазивною (з розсвердлюванням фісур) або не інвазивною. Все залежить від того, наскільки часто малюки відвідують дитячого стоматолога. Після прорізування перших молочних зубів дітям бажано проходити профілактичний огляд 2 рази на рік. Якщо карієс був виявлений на початковій стадії, доктор підбере найбільш ефективні методи лікування без бормашини.

ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
400 грн
Професійна чистка зубів (змінний прикус)
900 грн
Озонотерапія
550-1500 грн
Глибоке фторування
150-800 грн
Герметизація фісур
900 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.