Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Дитяча стоматологія

детская стоматология - профилактика кариеса
Профілактика карієсу

Здорові зуби та гарну усмішку можна зберегти з ранніх років. Для профілактики карієсу та інших стоматологічних захворювань дитячий стоматолог проведе корисні процедури, що не лише дають змогу уникнути знайомства з бормашиною, але й понижують чутливість зубів, зміцнюють емаль і запобігають захворюванням ясен. Озонування зубів, герметизація фісур і фторування зубів – являються цілком безболісними та проводяться в комфортних умовах для маленьких пацієнтів.

Фторування зубів

Фторування зубів являється цілком безболісною процедурою, що проводиться в комфортних умовах для малюків. Дитячий лікар наносить спеціальні гелі або лаки, що зміцнюють емаль, понижують чутливість зубів, запобігають появі карієсу та захворювань ясен. Ця процедура проводиться лише за рекомендацією стоматолога та дозволена малюкам із 2-річного віку. Сьогодні стоматологія для дітей передбачає застосування найефективніших методик, що дають змогу зберегти зуби здоровими, а усмішку гарною з ранніх років.

детская стоматология - фторирование зубов
детская стоматология - озонирование зубов
Озонування зубів

Озонування зубів у дітей дає прекрасні результати в процесі лікування початкового карієсу без застосування бормашини, полегшує дискомфорт під час прорізування зубів і понижує чутливість зубів. Газоподібний озон знищує до 99,9% бактерій, що являються причиною більшості стоматологічних захворювань. Ця процедура являється цілком безболісною та проводиться з застосуванням обладнання, безпечного для малюків. Сучасна дитяча стоматологія дає змогу запобігати розвиткові різних захворювань і зберегти зуби здоровими.

Герметизація фісур

За умови регулярного відвідування дитячого стоматолога сьогодні можна запобігати виникненню карієсу молочних і постійних зубів на ранніх стадіях. Однією з найефективніших методик у цьому напрямку являється процедура герметизації фісур. Це зовсім безболісна процедура, унаслідок якої жувальна поверхня зубів захищена від впливу бактерій. Сучасна стоматологія для дітей дає змогу уникнути знайомства з бормашиною та зберегти здорові зуби й гарну посмішку з ранніх років.

детская стоматология - герметизация фиссур
детская стоматология - пломбировка зубов
Пломбування зубів у дітей

Сучасна дитяча стоматологія дає змогу уникнути знайомства з бормашиною завдяки ефективним методикам профілактики карієсу, але в деяких випадках потрібно проводити пломбування зубів. Для цього застосовуються сертифіковані матеріали, що дозволяють виконати повноцінне відновлення зубів. Щоб маленькі пацієнти не хвилювалися, дитячий стоматолог проводить ефективне знеболювання за допомогою сучасної комп’ютерної анестезії STA.

Видалення молочних зубів

Вже протягом більше 20-ти років дитяча стоматологія являється одним із наших основних напрямків. Ми застосовуємо сучасне обладнання для створення стерильних і безпечних умов для маленьких пацієнтів. Наші лікарі знайдуть підхід до бешкетників і боязливих малюків та потурбуються про те, щоб вони посміхалися. Видалення молочних зубів проводиться в умовах ефективного знеболення (у разі потреби), а щоб малюк почувався у повній безпеці, під час прийому можуть бути присутні батьки.

детская стоматология - удаление молочных зубов
детская стоматология - ранняя ортодонтия
Рання ортодонтія

Під час регулярного стоматологічного обстеження повинен бути присутнім лікар-ортодонт – спеціаліст, який вчасно виявить будь-які порушення в формуванні зубного ряду. Неправильне положення зубів може стати причиною порушення прикусу, дефектів мовлення та пошкодження емалі. Дитячий стоматолог порекомендує спеціальні пластинки, а підліткам уже можна застосовувати брекет-системи або прозорі капи Інвізілайн. Наші дитячі ортодонти застосовують найбільш ефективні методики виправлення прикусу та положення зубів, що не лише дають відмінний результат, але і являються комфортними для малюків.

Лікування зубів без бормашини

Якщо вчасно відвідувати дитячого стоматолога для профілактичного обстеження, то можна запобігати розвиткові карієсу на ранніх стадіях та провести лікування в найбільш комфортних умовах для малюка – без застосування бормашини. Процедури герметизації фісур, фторування зубів або озонування, методика Icon – являються безпечними та під час їх проведення навіть не потрібне знеболення. Сучасна дитяча стоматологія дає змогу зберегти здоров’я зубів і красу посмішки з ранніх років.

детская стоматология - лечение без бормашины
ДИТЯЧА СТОМАТОЛОГІЯ
Консультація
450 грн
Профілактичний огляд
400 грн
Озонотерапія зубів
600 грн
Глибоке фторування зубів
170-2700 грн
Герметизація фісур
1100 грн
Лікування карієсу без «свердління» ICON (без набору)
1900-2200 грн
Лікування карієсу
1500-1900 грн
Видалення зуба
500-3400 грн
ОРТОДОНТИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Ортодонтичні апарати
1100-11800 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліценціями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 27 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.