Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
Запис на прийом

Зворотний дзвінок

Call-центр мережі "Аванто"
09:00 - 21:00 без вихідних
09:00 - 21:00 без вихідних Запис на прийом

Вініри

Вініри – це дуже тонкі пластинки, якими покривають поверхню зубів, корегуючи всі дефекти. Можливості сучасної стоматології дають змогу виправити будь-які недоліки вашої усмішки. Наприклад, це може бути зміна кольору емалі, потемніння зубів або поява плям, помітні проміжки між зубами, сколи або тріщини. Вініри не лише роблять усмішку сліпучо гарною, але й додатково захищають емаль.

Установка вінірів у клініках Аванто

  • стоматолог уважно слухає побажання пацієнта стосовно форми та кольору зубів; проводить огляд і комплексну діагностику;
  • обов’язково потрібно виконати професійну чистку зубів та в разі потреби – провести лікування карієсу та інших захворювань;
  • відбувається мінімальне обточування зубів і виконується зліпок. На період виготовлення постійних вінірів у зуботехнічній лабораторії «Аванто» зуби покривають тимчасовими вінірами;
  • коли вініри готові, їх установлюють на поверхню зубів, закріплюючи за допомогою високоміцних і герметичних засобів;
  • пацієнт отримує рекомендації щодо догляду та гігієни порожнини рота, і назначається дата планового обстеження.

Ультраніри

У клініках «Аванто» вже застосовуються ультраніри – дуже тонкі вініри, виготовлені з німецької склокераміки E.max. Для установки ультранірів не завжди потрібне обточування емалі, а естетична корекція зубного ряду проводиться дуже бережно. Ультратонкі вініри – дуже міцні, чудово виглядають і надійно служать протягом багатьох років (від 10-ти років та більше).

Протипоказання до установки вінірів

У деяких випадках установка вінірів – протипоказана:

  • у випадку серйозних порушень прикусу;
  • у випадку вираженого бруксизму (або нічного «скреготіння» зубами, що провокує підвищене стирання емалі);
  • за умови тяжких захворювань тканин, що оточують зуб.

Лише після усунення цих проблем можна задуматися про голлівудську усмішку та установку вінірів.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Вінір керамічний
14000 грн
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр) в Києві

стоматологія в киеве центр1. Метро - Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Анрі Барбюса.

2. Автомобіль - заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Анрі Барбюса. Біля комплексу є парковка у мийки "The Мийка".

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ) в Києві

київ стоматологія подільський район1. Метро - Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в "кінематографічну" арку.

2. Автомобіль - заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через "кінематографічну" арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ) в Києві

київ стоматологія печерський район1. Метро - Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.

2. Автомобіль - перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.