fbpx
Обрати клініку
Дякуємо за звернення. З Вами зв'яжуться найближчим часом.
3 клініки в Києві
в центральних районах
з 9:00 до 21:00 без вихідних
ua

Вініри

Вініри – це дуже тонкі пластинки, якими покривають поверхню зубів, корегуючи всі дефекти. Можливості сучасної стоматології дають змогу виправити будь-які недоліки вашої усмішки. Наприклад, це може бути зміна кольору емалі, потемніння зубів або поява плям, помітні проміжки між зубами, сколи або тріщини. Вініри не лише роблять усмішку сліпучо гарною, але й додатково захищають емаль.

Установка вінірів у клініках Аванто

Київ вініри, встановлення вінірів в Києві, Поділ

Ультраніри

У клініках «Аванто» вже застосовуються ультраніри – дуже тонкі керамічні вініри, виготовлені з німецької склокераміки E.max. Для установки ультранірів не завжди потрібне обточування емалі, а естетична корекція зубного ряду проводиться дуже бережно. Ультратонкі вініри – дуже міцні, чудово виглядають і надійно служать протягом багатьох років (від 10-ти років та більше).

Протипоказання до установки вінірів

У деяких випадках установка вінірів – протипоказана:

Лише після усунення цих проблем можна задуматися про голлівудську усмішку та установку вінірів.

ПРОТЕЗУВАННЯ ТА ОРТОПЕДИЧНЕ ЛІКУВАННЯ
Вінір керамічний
16000 грн

Клініки мережі Аванто працюють згідно з Ліцензіями, виданими МОЗ України. Ми застосовуємо лише сертифіковане обладнання та матеріали найвищої якості від провідних світових виробників. Медичний персонал має всі відповідні документи та вузьку спеціалізацію. Протягом 29 років успішної роботи нам довірили своє здоров’я понад 30000 пацієнтів.

null
НАШІ ВІДЕО

play video
Керамічні вініри
Аванто — нам довіряють!

Стоматологічна клініка Аванто (Центр)

1.Метро – Палац Україна, пішки в сторону вул. Предславинській, лівий поворот в Новопечерський провулок. Клініка розташована в комплексі Престиж Хол, вхід-з боку вул. Василя Тютюнника.
2. Автомобіль – заїзд до входу клініки здійснюється з вул. Іонна Павла II (колишня Патріса Лумумби), поворот на вул. Василя Тютюнника. Біля комплексу є парковка у мийки “The Мийка”.

Стоматологічна клініка Аванто (Поділ)


1. Метро – Контрактова площа, пішки по вул. Костянтинівській в сторону кінотеатру Жовтень. Вхід в “кінематографічну” арку.
2. Автомобіль – заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Костянтинівській через “кінематографічну” арку. Також є можливість залишити машину на стоянці біля скверу по вул. Ярославський.

Стоматологічна клініка Аванто (Печерськ)


1. Метро – Печерська, пішки по вул. Лесі Українки в сторону Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Будинок, в якому знаходиться клініка розташований за будівлею ЦВК і має хвилеподібну дах.
2. Автомобіль – перший заїзд до центрального входу клініки здійснюється з вул. Лесі Українки за Київським військовим ліцеєм імені Івана Богуна. Також є можливість заїхати з боку ул.Старонаводницкая, поворот біля вказівника на спортклуб TSARSKY. Будинок, в якому знаходиться клініка має хвилеподібну дах.